У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочалися новорічно-різдвяні свята | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочалися новорічно-різдвяні свята

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у рамках щорічної акції ,,Збережи ялинку” традиційно працює творча майстерня з виготовлення новорічних композицій та новорічно-різдвяна виставка.

Виготовляти новорічні композиції можна навчитися під час майстер-класів, які проводяться у закладі уже понад двадцять років поспіль досвідченими керівниками гуртків ,,Квітникарі-аранжувальники” та ,,Фітодизайн з основами художньої майстерності”.

До участі у майстер-класах мають змогу долучитися усі бажаючі.

Новорічні композиції – альтернатива зеленим красуням-ялинкам, багато з яких знищуються під час проведення новорічних свят. Цього року участь у заході взяли учні полтавських шкіл та вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Під час майстер-класів діти вчаться створювати красу, дбати про збереження зелених насаджень, дізнаються про традиції зустрічі Нового року в різних країнах світу.

Найкращі роботи, які представлені на виставці, будуть відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському конкурсі ,,Новорічна композиція”.

Одним з найбільш значущих та казкових зимових свят є свято Миколая. Здавна це свято — особливе, хвилююче, цього дня діти чекають подарунки від свого найулюбленішого Святого. Тому Святий Миколай завітав до вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Педагоги розповіли дітям про Святого чудотворця, про його добрі справи. Метою заходу було поглиблення знань дітей про зимові свята, ознайомити їх із традиціями святкування дня Святого Миколая в Україні, прищеплювати любов і повагу до традицій та обрядів українців, виховувати повагу до усіх, хто творить добро.

Діти долучилися до виготовлення сувеніру для Святого Миколая – янгола-охоронця кожної людини.

Наприкінці свята діти зустрілися зі Святим Миколаєм, розказали йому віршики та отримали солодкі подарунки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot