У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочалися новорічно-різдвяні свята | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді розпочалися новорічно-різдвяні свята

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у рамках щорічної акції ,,Збережи ялинку” традиційно працює творча майстерня з виготовлення новорічних композицій та новорічно-різдвяна виставка.

Виготовляти новорічні композиції можна навчитися під час майстер-класів, які проводяться у закладі уже понад двадцять років поспіль досвідченими керівниками гуртків ,,Квітникарі-аранжувальники” та ,,Фітодизайн з основами художньої майстерності”.

До участі у майстер-класах мають змогу долучитися усі бажаючі.

Новорічні композиції – альтернатива зеленим красуням-ялинкам, багато з яких знищуються під час проведення новорічних свят. Цього року участь у заході взяли учні полтавських шкіл та вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Під час майстер-класів діти вчаться створювати красу, дбати про збереження зелених насаджень, дізнаються про традиції зустрічі Нового року в різних країнах світу.

Найкращі роботи, які представлені на виставці, будуть відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському конкурсі ,,Новорічна композиція”.

Одним з найбільш значущих та казкових зимових свят є свято Миколая. Здавна це свято — особливе, хвилююче, цього дня діти чекають подарунки від свого найулюбленішого Святого. Тому Святий Миколай завітав до вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Педагоги розповіли дітям про Святого чудотворця, про його добрі справи. Метою заходу було поглиблення знань дітей про зимові свята, ознайомити їх із традиціями святкування дня Святого Миколая в Україні, прищеплювати любов і повагу до традицій та обрядів українців, виховувати повагу до усіх, хто творить добро.

Діти долучилися до виготовлення сувеніру для Святого Миколая – янгола-охоронця кожної людини.

Наприкінці свята діти зустрілися зі Святим Миколаєм, розказали йому віршики та отримали солодкі подарунки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар