![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/80198788_996429270691579_384499211938299904_o.jpg)
Під час зимових канікул, з 21 по 27 грудня 2019 року, у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з освітнім проектом «Школа програмування та інформаційних технологій» організована работа «Зимової школи з програмування та інформаційних технологій».
До участі в заході запрошено учнів 7-11 класів закладів загальної середньої і професійно-технічної освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, що цікавляться інформатикою (програмуванням) та інформаційними технологіями, загалом 85 підлітків.
Мета – підвищення зацікавленості школярів у вивченні інформатики.
Для слухачів Школи проведені лекції та практичні заняття провідними вчителями інформатики та студентами, що є призерами Всеукраїнських та Міжнародних учнівських олімпіад з інформатики. Учнів розподілено по п’яти групах залежно від їх рівня підготовки, який було визначено шляхом online тестування.
Слухачі Школи 2019 року успішно склали іспити з тестування рівня знань та перевірили свої уміння та навички з програмування.
Детальна інформація про перебіг роботи Школи на сайтах: http://nenc.gov.ua, http://піт.укр і в мережі інтернет.