Підбито підсумки обласного конкурсу-огляду “Збережи ялинку” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 24-27 січня 2023 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка у 2022/2023 навчальному році, присвячений 125 річниці заснування НТУУ «КПІ імені І.Сікорського» (дистанційно, онлайн) *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Підбито підсумки обласного конкурсу-огляду “Збережи ялинку”

Грудень – час підготовки до новорічний свят. А ще – період зимових конкурсів. Так до 13 грудня у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувався прийом робіт на обласний конкурс-огляд ,,Збережи ялинку”.

Метою конкурсу є пропаганда серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, виховання екологічної свідомості дітей та учнівської молоді, виховання поваги до народних традицій, розвиток дитячої творчості.

Роботи приймалися на шість номінацій – ,,Стилізована ялинка”, ,,Традиційна народна іграшка”, ,,Новорічний вінок”, ,,Новорічний подарунок”, ,,Сюжетна композиція”, ,,Новорічно-різдвяна композиція”.

З усієї області на конкурс було представлено понад 450 робіт. Журі залишило за собою право змінювати вказані номінації.

На підставі рішення журі перемогу у конкурсі здобули:

у номінації ,,Новорічно-різдвяна композиція”:

  • I місце – Снігир Олена, учениця Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 Семенівської селищної ради, робота ,,Новорічне вікно”;
  • II місце – Андріашевський Максим, учень 1-Г класу Комунального закладу ,,Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району”, робота ,,Зимова казка”;
  • III місце – Пасека Ольга, учениця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, робота ,,Різдвяний сніговик”.

Переможці у номінації ,,Сюжетна композиція”:

  • I місце – Калантиря Валерія, учениця Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 Семенівської селищної ради, робота ,,Українська оселя на Різдво”;
  • II місце – Закорецький Валерій, Баран Євгенія, Ведмідь Анна, вихованці гуртка ,,Чарівний пензлик” Оржицького будинку дитячої та юнацької творчості, робота ,,Майстерня Святого Миколая”;
  • III місце – Різницький Назар, вихованець гуртка ,,Орнітологи” Миргородського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, робота ,,Новорічний потяг”.

Номінація ,,Традиційна народна іграшка”:

  • I місце – Потоцька Софія, учениця Пирогівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради, робота – лялька-мотанка ,,Уляна – Літо”;
  • II місце – Старченко Ксенія, вихованка гуртка ,,Рукоділля” Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради, робота ,,Лялька-мотанка святкова”;
  • III місце – Тимошенко Таміла, учениця Чевельчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицького району, робота ,,Домовий-оберіг”.

Переможцями у номінації ,,Стилізована ялинка” стали:

  • I місце – вихованці гуртка ,,Етнолялька” Оріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.М. Леонтовича Засульської сільської ради, робота ,,Ялиночка-вишиваночка”;
  • II місце – вихованці гуртка ,,Креатив” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, робота ,,Екокрасуня”;
  • III місце – Борсук Вероніка, учениця опорного закладу ,,Чорнухинський ліцей імені Г.С. Сковороди” Чорнухинської селищної ради, робота ,,Диво-ялинка”.

У номінації ,,Новорічний вінок” призові місця посіли:

  • I місце – вихованці гуртка ,,Країна майстрів” Бричківського сільського клубу Бричківської сільської ради Полтавського району, робота ,,Новорічно-різдвяний вінок”;
  • II місце – Погребняк Марина, учениця Комунального закладу ,,Полтавська гімназія ,,Здоров’я” № 14 Полтавської міської ради Полтавської області”, робота ,,В очікуванні дива”;
  • III місце – вихованці гуртка ,,Квіткова фантазія” Котелевського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота ,,Новорічний оберіг”.

Та у номінації ,,Новорічний подарунок”:

  • I місце – вихованці гуртка ,,Країна майстрів” Бричківського сільського клубу Бричківської сільської ради Полтавського району, робота ,,Чарівна новорічна скриня”;
  • II місце – Погорілко Марія, вихованка гуртка ,,Чарівна майстерня” Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради, робота ,,Миколай»”;
  • III місце – Криворучко Емілія, вихованка гуртка ,,Рукоділля” Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради, робота ,,Різдвяний гном”.

Кращі роботи відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці ,,Новорічна композиція” та Всеукраїнській виставці-конкурсі ,,Український сувенір”.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар