ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020»

25 − 28 лютого 2020 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ), Громадською організацією «Спілка освітян України», за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу», Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», Асоціації “IT Ukraine”, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, компаній «DIXI-CENTER» і «2D⁞2D», за сприяння Департаменту інтелектуальної власності Міненкономрозвитку України, Президії Національної академії наук України, Президії Національної академії педагогічних наук України провели фінальний тур ІІ етапу ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020». Інформаційними партнерами виступили: видавництво «Педагогічна преса», електронний дайджест «Техносвіт», журнал «Комп’ютер у школі та сім’ї».

Головними завданнями змагань було:

виявлення та підтримка обдарованої молоді в галузі розробки програмного забезпечення, технічного устаткування та прикладних рішень для обчислювальних систем;

вивчення пріоритетних напрямів у розробці програмних засобів, попиту на них та пропозицій;

демонстрація технічних інноваційних рішень у галузі інформаційних технологій, розповсюдження авторського програмного продукту, конструкторських ідей тощо;

забезпечення всебічної адресної підтримки розробника складових обчислювальних систем.

Перемогу у змаганнях виборювали понад 140 учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів закладів вищої освіти. Учасники очних етапів найкращим чином представили свої авторські апаратні і програмні рішення для обчислювальних систем перед компетентним журі у вигляді постерного (стендового) та електронного захисту власних проектів.

Призери зазначених конкурсів, які у супер-фіналі продемонстрували відповідність проектів вимогам міжнародного етапу та достатній рівень знання англійської мови, отримали можливість взяти участь у фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів “INFOMATRIX 2020”, який пройде 10-13 квітня 2020 р. в м. Бухарест (Румунія).

Урочисте закриття фіналу ІІ етапу Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020» та національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020»  транслювалося у прямому ефірі на каналі YouTube. Перебіг змагань широко висвітлювався на сайті національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та в мережі інтернет.

Фотомаретіали, слайд шоу у форматі mp4, відеозапис урочистої ходи та закриття змагань можна буде завантажити за посиланням: ECOSOFT-2020&INFOMATRIX-2020.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


4 коментарі до запису “ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2020» та XІ національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020»”

 1. Komendantov Volodumur сказав:

  ОРГКОМІТЕТ ЩИРО ДЯКУЄ ВСІМ ЗА ПІДГОТОВКУ ФІНАЛІСТІВ ЕКОСОФТУ&ІНФОМАТРИКСУ

 2. Лариса сказав:

  Дакуємо всім організаторам конкурсу за можливість учням проявити себе в галузі ІТ-технологій від Волині (Нововолинськ).

 3. Komendantov Volodumur сказав:

  Дякуємо пане Олеже, Вам особисто та всій команді з Одеси!

 4. Олег сказав:

  Спасибі за нелегкий труд усьому НЕНЦУ від Одеси!

Залишити коментар