ЗОЕНЦ підтримує досвід дистанційної роботи з екологічного виховання | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


ЗОЕНЦ підтримує досвід дистанційної роботи з екологічного виховання

Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді підтримує досвід інших закладів позашкільної освіти щодо організації дистанційної роботи з екологічного виховання.  В ЗОЕНЦ творче об’єднання “Екошкола” у дистанційному форматі з’явилося на самому початку введення карантинних обмежень в Україні і продовжує активно розширювати свій діапазон дій.

Так на сайті обласного закладу позашкільної освіти створено сторінку під назвою „Дистанційна екошкола”. Тут вихованцям та їх батькам запропоновано презентації педагогів для занять з гуртківцями в творчих учнівських об’єднаннях еколого-натуралістичного профілю, фенологічні відеоспостереження, орнітологічний календар, цікаві екологічні ігри, завдання з агрохімії та інформатики. Також  багато можна дізнатись про екологічні свята. Всі матеріали розміщені за посиланнями:

https://zoenc-edukit.uz.ua/category/dystantsijna-ekoshkola

https://zoenc-edukit.uz.ua/category/dystantsijna-ekoshkola/page/2

https://zoenc-edukit.uz.ua/category/dystantsijna-ekoshkola/page/3

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар