Відбулась Олімпіада випускного шкільного дослідництва | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 24-27 січня 2023 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка у 2022/2023 навчальному році, присвячений 125 річниці заснування НТУУ «КПІ імені І.Сікорського» (дистанційно, онлайн) *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Відбулась Олімпіада випускного шкільного дослідництва

10-11 червня 2020 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінальний етап Олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom. В заході взяли участь 35 учасників, які пройшли відбірковий етап. Учасники представили учнівські дослідницькі проєкти в секціях: агробіології, екології та енергозбереження, прикладної біології, ботаніки. Більшість проєктів є актуальними, інноваційними та виконаними на високому рівні з дотриманням наукової методики дослідження. Слід відзначити високий рівень науково-педагогічного супроводу керівників учнівських проєктів. Наукові та педагогічні керівники переможців та призерів Олімпіади відзначені подяками. Кожний учасник отримав рекомендації від членів журі щодо покращання змісту науково-дослідницьких проектів.

Переможці та призери Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, та ІІІ ступенів. Учасники, які не посіли призові місця, отримали дипломи учасників.

Секція «Агробіологія»

І місце:

  1. Сухина Марина Сергіївна, учениця 11 класу Дубіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області.

ІІ місце:

  1. Лелеко Анастасія Віталіївна, вихованка екологічного центру «Жайворонок» Петрівського ЦДЮТ, учениця 8 класу Петрівського НВО «Загальноосвітня школа І-Ш ст. гімназія» Кіровоградської області.
  2. Панов Ігор Віталійович, учень 9 класу КЗ «Вільхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Станично-Луганського району Луганської області.

ІІІ місце:

  1. Сумцова Анастасія, учениця 9-А класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Великописарівської районної ради Сумської області, вихованка гуртка «Юний дослідник» Великописарівської станції юних натуралістів.
  2. Яковенко Денис Олександрович, учень 8-А класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ Великописарівської районної ради, вихованець гуртка «Юний дослідник» Великописарівської станції юних натуралістів Сумської області.
  3. Тяка Євгеній Євгенійович, учень 9 класу Погребівської філії опорного навчального закладу Путрівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківської районної ради Київської області.
  4. Павленко Надія Володимирівна, учениця 9 класу Погребівської філії опорного навчального закладу Путрівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківської районної ради Київської області.

Секція «Екологія та енергозбереження»

І місце:

  1. Мазило Сніжана Сергіївна, учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Харкове Талалаївської районної ради Чернігівської області.

ІІ місце:

  1. Гончаренко Максим Андрійович, вихованець екологічного центру «Жайворонок» Петрівського ЦДЮТ, учня 7 класу Петрівського НВО    «Загальноосвітня школа І-Ш ст. гімназія» Кіровоградської області.
  2. Соляр Юлія Миколаївна, учениця 11-Б класу Корюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Корюківської міської ради Чернігівської області.

ІІІ місце:

  1. Кривдік Аліна Володимирівна, учениця 10 класу НВК «Загальноосвітня школа I – III ступенів – гімназія»№2 м. Каменя-Каширського Волинської області.
  2. Онищенко Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району Київської області.
  3. Самойлов Богдан Юрійович, учень 7 класу Піщанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.
  4. Данило Тетяна, учениця 7 класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
  5. Коберник Любов Михайлівна, учениця 11 класу Денишівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Житомирської області.

Секція «Прикладна біологія»

І місце:

  1. Бараненко Юрій Вікторович, учень 10 класу Харківської спеціалізованої школи І‑ІІІ  ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області.

ІІ місце:

  1. Катренич Мар’яна Олександрівна, учениця 10 класу ОПЗ навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне Володимир – Волинського району Волинської області.
  2. Сташенко Вікторія Олегівна, учениця 11 класу ОЗНЗ Радомишльської гімназії Житомирської області.

ІІІ місце:

  1. Шумило Анастасія Олегівна, учениця 9 класу Новогуйвинської гімназії Житомирської області.
  2. Богомолова Марія, учениця 10 класу ЗЗСО №8 Волинської області.

Секція «Ботаніка»

І місце:

  1. Микитин Юстина Василівна, учениця 10 класу освітнього опорного закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне Володимир – Волинського району Волинської області.

ІІ місце:

  1. Наумчук Марія Сергіївна, учениця 10 класу освітнього опорного закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне Володимир – Волинського району Волинської області.

ІІІ місце:

  1. Васейко Тетяна Миколаївна, учениця 10 класу освітнього опорного закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей» с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.
  2. Іщенко Надія Михайлівна, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської районної ради Сумської області, учениця 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи.
Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


8 коментарі до запису “Відбулась Олімпіада випускного шкільного дослідництва”

  1. Komendantov Volodumur сказав:

    Будь-ласка напишіть що на що змінити

  2. Марина сказав:

    Добрий день!
    Я вибачаюсь, але у підсумковому наказі є помилка у моєму прізвищі. Чи можна це виправити (бо виходить, що це різні люди) 😉

  3. Komendantov Volodumur сказав:

    Згідно умов проведення олімпіади, апеляцію не передбачено

  4. Тетяна сказав:

    Чи можлива апеляція?

  5. Komendantov Volodumur сказав:

    Сумарні бали будуть навпроти кожного учасника в підсумковому наказі

  6. Тетяна сказав:

    Чи можна ознайомитися з оцінюванням учасників проєкту? І покажіть підсумкові сумарні бали усіх учасників

  7. Komendantov Volodumur сказав:

    Наказ готується і буде оприлюднений на сайті НЕНЦ

  8. 1 сказав:

    А де власне сам наказ?

Залишити коментар