В Україні створили Конституцію для наймолодших | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


В Україні створили Конституцію для наймолодших

Рік тому президент Володимир Зеленський підтримав ідею створити Конституцію для наймолодших. Проєкт вже реалізували.
Книгу для дітей назвали «Проста Конституція», проєкт реалізувало видавництво «Основи».
«Дуже важливо, щоб діти змалечку в простій і привабливій для них формі вивчали основи демократичної держави та знали свої права», — йдеться у повідомленні Офісу Президента.
Конституція для дітей має вигляд книги. Оформлена вона з різноманітними картинками, серед яких і національна символіка.

“Сьогодні День Конституції і ми обов’язково знаємо свої права і обов’язки не тільки потрібні, але і класні і цікаві. Ось чому ми створили видання ”Проста Конституція”. Це видання української Конституції з ілюстраціями, веселими діалогами і коментарями. В такому форматі ви точно не очікуєте побачити офіційний документ, але тому діти не зможуть відірвати від нього очей. ”Проста Конституція” діти прокрутять, розглянуть ілюстрації, продумають тексти і зрозуміють правила”, розповідає видавець Osnovy Publishing.

За інформацією в мережі інтернет.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар