Відзначення в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Дня пам’яті захисників України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Відзначення в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Дня пам’яті захисників України

В комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відповідно до Плану заходів, затвердженого заступником голови облдержадміністрації, було розміщено інформаційні матеріали на сайті закладу та у групі у фейсбуці. Ми згадали наших найкращих хлопців, зокрема воїнів з Чернігова та Чернігівської області, які полягли у неоголошеній російсько-українській війні. На інтернет-ресурсах виклали інформацію про Василя Прохорського, іменем якого названо одну з вулиць м. Чернігова.

В ОБЛСЮН зроблено банер «У серці крізь життя» і стенд «З Україною в серці».

Педагоги та вихованці закладу долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях». Відповідно до відео з інструкціями виготовили символ «Сонях пам’яті». У День пам’яті захисників педагоги та вихованці ОБЛСЮН приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання і доповнили одяг символічним соняхом, таким чином продемонстрували свою шану та повагу до воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар