Відзначення в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Дня пам’яті захисників України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


Відзначення в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Дня пам’яті захисників України

В комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відповідно до Плану заходів, затвердженого заступником голови облдержадміністрації, було розміщено інформаційні матеріали на сайті закладу та у групі у фейсбуці. Ми згадали наших найкращих хлопців, зокрема воїнів з Чернігова та Чернігівської області, які полягли у неоголошеній російсько-українській війні. На інтернет-ресурсах виклали інформацію про Василя Прохорського, іменем якого названо одну з вулиць м. Чернігова.

В ОБЛСЮН зроблено банер «У серці крізь життя» і стенд «З Україною в серці».

Педагоги та вихованці закладу долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях». Відповідно до відео з інструкціями виготовили символ «Сонях пам’яті». У День пам’яті захисників педагоги та вихованці ОБЛСЮН приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання і доповнили одяг символічним соняхом, таким чином продемонстрували свою шану та повагу до воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар