Відзначення в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Дня пам’яті захисників України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 05 - 07 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 12 - 14 жовтня 2021 року Всеукраїнський дитячий фестиваль "Україна - сад" (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ»(очно) *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно)


Відзначення в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Дня пам’яті захисників України

В комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відповідно до Плану заходів, затвердженого заступником голови облдержадміністрації, було розміщено інформаційні матеріали на сайті закладу та у групі у фейсбуці. Ми згадали наших найкращих хлопців, зокрема воїнів з Чернігова та Чернігівської області, які полягли у неоголошеній російсько-українській війні. На інтернет-ресурсах виклали інформацію про Василя Прохорського, іменем якого названо одну з вулиць м. Чернігова.

В ОБЛСЮН зроблено банер «У серці крізь життя» і стенд «З Україною в серці».

Педагоги та вихованці закладу долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях». Відповідно до відео з інструкціями виготовили символ «Сонях пам’яті». У День пам’яті захисників педагоги та вихованці ОБЛСЮН приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання і доповнили одяг символічним соняхом, таким чином продемонстрували свою шану та повагу до воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар