Виховний захід “Трагедія Бабиного Яру” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Виховний захід “Трагедія Бабиного Яру”

22 вересня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) відбувся виховний захід, присвячений трагедії Бабиного Яру. У заході приймали участь вихованці гуртків, учні 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Метою заходу було поглиблення знань вихованців про трагедію, розкриття змісту та наслідків подій у Бабиному Яру, виховання гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, а також донесення до дітей думки, що трагедія в Бабиному Яру – частина історії не лише однієї нації, а й всієї України, всього світу, і борг нашого покоління – зберегти пам’ять про Бабин Яр і передати її наступним поколінням, щоб не повторилися помилки минулого.
Вихованці ознайомилися з історичними фактами Другої світової війни, яка обернулася для людства низкою жахливих подій, незліченними людськими жертвами, переглянули фотоматеріали, присвячені цим трагічним подіям (фото1, 2).
Бабин Яр – страшна сторінка в історії всього людства. Понад сто тисяч людей стали жертвами спотвореного світогляду та нелюдської жорстокості. Учасники обговорили причини та наслідки цієї жахливої події, а також дізнались про сміливців, які ризикували власним життям заради спасіння життя інших людей (фото 3).
На завершення заходу діти висловили свої думки з приводу цієї події, записали на папірцях та оформили інформативну пам’ятну газету, щоб донести всю біль трагедії до інших дітей, які відвідують гуртки (фото 4, 5).
Усі ми маємо пам’ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам’ять про невинних!

Підготувала  керівник гуртка Шпітько Н.С.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар