Завершується Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» в м.Києві | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Завершується Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» в м.Києві

Сьогодні відбувся завершальний акорд ювілейної естафети, шлях якої розпочався ще на початку 2020 року. Головні атрибути естафети – кубок і ювілейна книга прибули до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України. До того часу атрибути побували у всіх куточках України, від сходу за заходу, від півночі до півдня. І скрізь кубок вінчали барвистими стрічками, а в книзі робилися вітальні записи до 95-річчя юннатівського руху в Україні.

В НЕНЦ пройшла урочиста зустріч ювілейної символіки за участю педагогічних працівників і гуртківців. І це стало тільки початком святкування, яке продовжуватиметься упродовж декількох тижнів.

Вже 16 листопада розпочинається Декада юннатівського вогника. Чекаємо на перекличку різних поколінь юних натуралістів зі всіх областей України. Крім того відбудуться фінали ряду організаційно-масових заходів та фахові науково-практичні конференції. Ювілейні події триватимуть упродовж листопада-грудня.

95-річний ювілей юннатії завершиться проведенням фінального етапу Всеукраїнського фестивалю “Скарбниця народної духовності”.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар