Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна» завершено | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна» завершено

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 3 по 13 листопада 2020 року провели Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна» (далі – Конкурс), який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2021 (International Science and Engineering Fair). Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна» проходив в рамках IX Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020.

До участі в конкурсі були запрошені учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти віком від 15 до 19 років включно. Всього на конкурс «Еко Україна» надійшло близько 150 проєктів. Журі Конрурсу «Еко Україна» було представлено науковцями провідних закладів вищої освіти України:

Київського Національного університету імені Тараса Шевченка;

Національного медичного університету імені О. О. Богомольця;

Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Журі Конкурсу було перевірено та допущено до участі в ІІ (дистанційному) етапі 65 проєктів у категоріях:  біологія (науки про рослини, науки про тварин); клітинна та молекулярна біологія, мікробіологія; науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум); науки про землю та навколишнє середовище; хімія, біохімія; екологічна інженерія; хімічна інженерія.

Захист проєктів відбувся у форматі дистанційної зустрічі з використанням платформи Google Meet. Всім учасникам та журі були надані посилання на meet-конференцію. Учасники презентували свої дослідницькі роботи за різноманітною тематикою та мали можливість познайомитися з цікавими дослідженнями своїх колег та отримати слушні поради від науковців.

Переможцями та призерами Всеукраїнського конкурсу «Еко Україна» стали 29 учасників, які отримали дипломи за зайняте І, ІІ, ІІІ та IV місця. Понад 20 учасників Конкурсу  отримали сертифікати.

Переможець Суперфіналу – Клімова Олена Олександрівна. Тема проєкту: «Виробництво бактеріальної целюлози на основі низьковартісних органічних субстратів».

Вітаємо переможців!

Детальна інформація щодо підсумків Конкурсу: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-11-78-о.pdf.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар