Уроки звитяги відбулись в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Уроки звитяги відбулись в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

До Дня Гідності та Свободи в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено уроки звитяги, які допомогли гуртківцям зрозуміти  наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини зокрема, та народу в цілому, необхідності боротися за неї за «будь-яку ціну». Педагоги закладу роз’яснили вихованцям,  що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін та  посягання на гідність є неприпустимою.

Під час диспуту «Що таке гідність?» керівники гуртків опитали здобувачів освіти що, на їхню думку, є свободою і гідністю та розтлумачили значення слів «свобода» і «гідність». Працюючи в парах діти навели  приклади гідної поведінки та навпаки. Гуртківці складали асоціативні ланцюжки до слів «свобода» і «гідність», розмірковували над висловлюваннями, прослухали патріотичні вірші та пісні, написали листи гідності собі у майбутньому, переглянули презентацію про людей з гідною поведінкою –  «Небесна сотня: інформація про кожного» http://heavenly-hundred.org.ua/?fbclid=IwAR3Wm8dz5HUtSQyafPKzF_OkCzcLQoNe9X_GuZKJgo4MrVoU8wEwKH2ZIjs.

Наприкінці занять відбувся обмін думками, коли вихованці висловили своє  ставлення до Героїв. А молодші школярі зробили  пам’ятні сувеніри (голубків).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар