Відзначення дня Гідності і Свободи в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Відзначення дня Гідності і Свободи в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради

Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) з 16 по 24 листопада 2020 року проводились інформаційно-просвітницькі заходи до Дня Гідності і Свободи. У заходах брали участь вихованці гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”. В гуртках проведено бесіди до Дня Гідності і Свободи, оформлено фотовиставку на стендах в коридорах та кабінетах.

Виставка, оформлена в КЗО “ОЕНЦДУМ” до Дня Гідності і Свободи.

24 листопада керівником гуртка Стасенко Анастасією проведено захід до Дня гідності і свободи, в якому брали участь вихованці гуртка, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради.
Учасники заходу познайомились з історією виникнення Дня Гідності і Свободи. Дізнались, що цей день, 21 листопада, було встановлено “з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…”.

Ознайомлення учасників заходу з фотоматеріалами до Дня Гідності і Свободи

Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та всіх полеглих за незалежність і свободу України.
Кожен із нас робить свій вибір, що формує наш світогляд, і світ навколо нас. Учасники заходу обговорили значення поняття гідність та свобода в широкому розумінні. Ми маємо можливість досягти більшої поваги до себе, й до інших людей завдяки тому, які рішення ми приймаємо і як будуємо наше життя. Керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, ми можемо сприяти розвитку позитивних змін нашого суспільства.
Захід проходив під лозунгом: “Гідність у дії”, де гуртківці висловили свої думки про те, що таке гідність, написали свої побажання рідній Україні на паперових птахах, які за задумом мають злетіти до небес і донести думки до всесвіту.

Виготовлення паперових птахів та написання побажань Україні

Також вихованці виготовили плакат, на якому розмістили голубів миру та квіти з цитатами відомих людей про гідність та свободу.

Плакат до Дня Гідності і Свободи

Наприкінці заходу переглянули відео про неперервну боротьбу українського народу за суверенність та роль Революції гідності у цьому процесі.
Діти усвідомили себе частинкою вільного народу, який творить нову історію держави, що займає незалежне місце серед вільних і рівних країн планети.

Підготувала  заступник директора з виховної роботи КЗО “ОЕНЦДУМ” Крикун Г.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар