Замість зрубаної ялинки – новорічна композиція! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Замість зрубаної ялинки – новорічна композиція!

21 грудня у відділі екології та природоохоронної роботи пройшов майстер- клас з виготовлення новорічної композиції. У майстер-класі взяли участь вихованці гуртків „Юні охоронці природи” та „Юні квітникарі” разом з керівницями Оксаною Стрічко та Анастасією Спащук.

Для своїх святкових виробів юннати використовували різнокольорові кульки, дощик, блискітки та свічки. Зеленою окрасою композицій стали і гілочки з ялини, які вихованці підібрали зламаними після вітру в учнівському дендропарку екоцентру. Так юні охоронці природи хотіли показати, що святковий настрій можна створити без зрубаної ялинки. А пошкодженим хвойним гілочкам дали друге життя.

Проводячи майстер-клас, педагоги відділу переслідували єдину мету: вчили дітей дбати про природу та розвивали бережливе ставлення до вічнозеленої красуні.

Новорічні композиції вийшли напрочуд гарними, оригінальними та неповторними. Воно й не дивно, оскільки виготовлені власними руками і з неабиякою дитячою фантазією та уявою. Виготовленими композиціями юннати прикрасять свої домівки до новорічно-різдвяних свят.

Гарно попрацювавши, діти дали трохи відпочити своїм рукам і перейшли до мозкового штурму. Для поповнення знань про зелені насадження, які мають величезне значення не тільки для людини, а й для планети загалом, керівниця гуртків Оксана Стрічко заздалегідь підготувала творчі завдання. Наприклад, граючись в „Анаграму”, діти називали зашифровані хвойні дерева та закінчували прислів’я про ялинку. В „Добавлянці” – в риму додавали слова і завершували розповідати вірш.

Майстер-клас пройшов цікаво і захоплююче, а головне, що він залишив у дитячих душах любов до природи і розуміння того, що прикрашати оселі та створювати новорічне свято можна без зрубаної ялинки. Так ми збережемо ліси, а отже і чисте повітря в нашому краї.

Пам’ятаймо: ялинку треба берегти живою!

Оксана Стрічко, методистка відділу екології та природоохоронної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар