Грудень місяць – останній в цьому році, виявився насиченим подіями та заходами | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Грудень місяць – останній в цьому році, виявився насиченим подіями та заходами

Деякі з них пропонуємо вашій увазі.

Шостого грудня відзначається День Збройних сил України. Керівниками гуртків комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено тематичні бесіди, юннати молодшого шкільного віку виконували розмальовки до Дня Збройних сил, старші – переглядали та обговорювали відео фрагменти. Підготовлено фотовиставку, на стендах закладу розміщено інформаційні листівки.

8 грудня 2020 року на базі закладу керівником гуртка Лідією Василівною Положій проведено захід “Курс молодого бійця” до Дня збройних сил України.

У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”.

Юннати ознайомилися з місією, яка покладена на українську армію, зі складом збройних сил України (сухопутні війська, військово-морські та повітряні сили), грали в ігри на спритність, уважність та влучність. Згадали про захисників які боронять нашу державу сьогодні.

Юннати отримали позитивні емоції, практичні навички та нові знання.

17 грудня 2020 року керівником гуртка Шпітько Надією Сергіївною проведено виховний захід, присвячений вшануванню пам’яті ліквідаторів на Чорнобильській АЕС 14 грудня згідно з Указом Президента в Україні щорічно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. І саме цього дня, згадуючи ту страшну аварію, ми віддаємо данину мужності й самовідданості учасників ліквідації її наслідків.

У заході приймали участь вихованці гуртка “Птахівництво” КЗО “ОЕНЦДУМ”. Метою заходу було дізнатися про глобальні наслідки трагедії, краще пізнати історію нашої країни та згадати подвиги людей, які ціною свого життя рятували країну від наслідків вибуху реактору.

Юннати прослухали розповідь і познайомились з особистостями тих людей, які були в числі перших ліквідаторів переглянули документальний фільм про трагедію на ЧАЕС, на знак шани зробили паперові свічки та об’єднали їх на дошці та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Ми маємо пам’ятати, що катастрофи техногенного характеру не завжди вбивають миттєво. Ліквідатори аварії на ЧАЕС – справжні герої. Ми будемо дізнаватись про них більше і пам’ятати усіх, хто поклав своє життя і здоров’я заради нашого майбутнього.

Напередодні дня Святого Миколая юннати виготовляли новорічні композиції, знайомились з хвойними рослинами, прикрашали кабінети та коридори, виготовляли іграшки та гірлянди.

17 грудня 2020 року за ініціативи керівників гуртків була прикрашена жива ялинка на подвір’ї закладу, біля якої з задоволенням фотографуються вихованці.

В екологічній вітальні встановили штучну новорічну красуню та прикрасили гірляндами та різноманітними іграшками. Діти заходять помилуватись нею та зробити фото, приміряють театральні маски та загадують бажання.

Колектив КЗО “ОЕНЦДУМ” щиро вітає вихованців та їх батьків з новорічно-різдвяними святами! До зустрічі в Новому році!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар