Смаколики для птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Смаколики для птахів

Свою турботу про пернатих в черговий раз виявили вихованці гуртків «Природа рідного краю» та «Художники-анімалісти» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», готуючи смаколики для птахів. А смаколики не прості, а з шишок сосни, суміші різного насіння… Діти працювали з великим задоволенням, дуже старалися.

Шишки для виготовлення годівничок юннати отримали від ГО «Лісові ініціативи і суспільство», з якою у ЛОЦЕНТУМ укладена угода про співпрацю. Багато нового і цікавого про зимуючих птахів рідного краю, чому птахи потребують нашої підтримки взимку та як допомагати, не зашкодивши пернатим, дізнались вихованці від керівника лабораторії «Центр відновлення лісів» ГО «ЛІіС», доцента НЛТУ Тараса Харачка під час онлайн – презентації «Людина – пташці, пташка – людині».

Робота виконується в рамках проєкту “Підтримка та збільшення біорізноманіття птахів у населених пунктах” за підтримки відділу міжнародних програм Лісової служби США.

P.S.  Як зробити годівницю-шишку?

Для виготовлення такої годівниці потрібні відкриті соснові або ялинові шишки, суміш різного насіння, льняна мотузка та маргарин. Спочатку шишку обкачують в маргарині, щоб він проник під її покривні лусочки. Після цього цю шишку обкачують у суміші насіння. Готову годівничку міцно обв’язують мотузкою і підвішують на гілку. Такі годівнички-шишки можна зберігати в холодильнику і щораз вивішувати нову після поїдання корму з попередньої. Порожні шишки можна використовувати повторно для наповнення новим кормом.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар