До Дня соборності України Хмельницька ОДА нагородила кращі колективи педагогів-позашкільників області | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року - травень 2026 року - Проведення Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань» у 2025/2026 навчальному році (дистанційно) *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 27 -29 січня 2026 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка (очно) *** 03 -05 лютого 2026 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно) *** 10-11 лютого 2026 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великого біологічного колоквіуму) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму (дистанційно та онлайн) *** 18 - 20 лютого 2026 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2026» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2026» (змішаний формат) *** 23-25 лютого 2026 року- фінал Всеукраїнського конкурсу юних зоологів та тваринників (онлайн) *** 23 - 27 березня 2026 року - Учнівська академія ветеринарної медицини у складі Природничої школи учнівської молоді *** до 27 березня 2026 року - подаютьсія матеріали на Міжнародний конкурс еколого- валеологічної спрямованості на тему «Шлях до мрії» (заочно) *** 15 - 17 квітня 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно) *** до 17 квітня 2026 року - подання матеріалів до ІХ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» *** 22 - 24 квітня 2026 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (очно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) ***


До Дня соборності України Хмельницька ОДА нагородила кращі колективи педагогів-позашкільників області

В День соборності України голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій відзначив Подякою з цінним подарунком Адміністрації колективи педагогів-натуралістів Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор – Відмінник освіти України Тетяна МАНІЙЧУК) і Дунаєвецької станції юних натуралістів (директор – Марта ЧЕКМАН) за їх вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, еколого-натуралістичної роботи учнівської молоді в закладах освіти Хмельниччини та з нагоди 95-річчя юннатівського руху в Україні.

Висока оцінка облдержадміністрацією педагогічної праці трудових колективів цих профільних позашкільних закладів ще раз засвідчила про серйозну увагу, яку приділяє обласна влада збереженню й розвитку системи позашкілля, її матеріальному і кадровому забезпеченню, підтримці творчо працюючих педколективів та їх трудолюбивих вихованців – юннатів.

Крім цього, Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Хмельницький обласний ЕНЦУМ нещодавно також відзначили грамотами обох керівників і ряд кращих педагогів-натуралістів цих закладів.

Варто відзначити, що шепетівські натуралісти та їх дунаєвецькі колеги багато років поспіль упевнено утримують за собою лідируючі позиції в ряді напрямків еколого-натуралістичній творчості не лише на теренах рідного краю, а й на всеукраїнському рівні, за що їх заклади та педагоги мають ряд почесних відзнак і заслужених високих нагород зі столиці від дирекції Національного ЕНЦУМ Міністерства освіти і науки України та Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Більш детально про здобутки обох позашкільних закладів можна довідатися на сайті Хмельницького обласного ІППО за посиланнями: http://visnyk.hoippo.km.ua/infomain/5835-yunnatvskomu-ruhu-v-ukrayin-95.html та http://visnyk.hoippo.km.ua/infomain/5961-yunnatvskomu-ruhu-v-ukrayin-95-yunnati-hmelnichchini-dunayevecka-stancya-yunih-naturalstv.html ).

Сподіваємось, що нинішня нагорода Хмельницької ОДА трудовим колективам Шепетівського МЦЕНТУМ та Дунаєвецької СЮН стане новим стимулом для творчості і яскравих трудових звершень дорослих та юних натуралістів Шепетівщини й Дунаєвеччини.

 

                                      Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар