Інтерактивна газета до Дня Соборності України від ДОЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Інтерактивна газета до Дня Соборності України від ДОЕНЦ

День Соборності України у Донецькому обласному еколого-натуралістичному центрі

З метою виховування нацiональної свiдомості учнiв, людської гiдності, глибокої поваги та любові до Батьківщини; формування рис громадянина Української держави; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу Донецький обласний еколого-натуралістичний центр протягом тижня (18.01-22.01) провів низку заходів, присвячених Дню Соборності України.

Керівниками гуртків Центру в онлайн режимі було проведено інформаційно-просвітницькі години: «22 січня – День Соборності України», розроблено методичні матеріали до занять із вихованцями гуртків. Також, вихованці гуртків взяли участь в обласній фотовиставці «Україна – це ми!». Концепцією підготовлених учасниками робіт стала презентація виховних заходів, які є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу у школі та позашкільний час, і які направлені на формування гідності, патріотизму, самосвідомості. Підтримали ініціативу Чернігівської приватної школи «МудрАнгелики» гуртківці та педагоги Центру – зареєструвалися для участі у Всеукраїнській акції «Україна Єдина». Онлайн захід було організовано з метою знайомства дітей з різних куточків України.

Педагоги Центру підготували онлайн-вікторину «Перлина Україна» на платформі «Всеосвіта», задля виховання почуття прекрасного, любові до природи, патріотичного ставлення до багатств нашої держави. Учасники вікторини вдало продемонструвати знання з літератури, історії, географії та екології.

На жаль, в сучасних умовах ми не можемо взятися за руки та стати у ланцюг єдності. Тому колектив відділу організаційно-масової роботи запропонував творчу альтернативу єднання: створення інтерактивної газети у форматі презентації для спільного редагування. Вихованці гуртків разом із керівниками креативно оформили свої слайди за наданим шаблоном цікавими фактами про Україну, надихаючими висловами відомих людей, склали сенкани та поділилися власними фото мальовничої природи різних куточків нашої країни.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар