Юннатам про героїв Крут | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юннатам про героїв Крут

З метою ознайомлення юннатів з трагічними сторінками українського народу та виховання в них патріотизму, відданості своїй Батьківщині, педагоги ЗОЕНЦ організували і провели 27, 28 січня виховну годину на тему „Герої Крут – наша слава, наша історія”, де гуртківці ознайомились із історичними фактами перебігу цих страшних подій, які відбулися 29 січня 1918 року. Діти обговорили питання патріотизму Героїв битви за круглим столом, який пройшов у формі дискусії. Кожен з юннатів висловив власну думку щодо цих трагічних подій. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про героїв Крут, які стали символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Також юннати переглянули документальний відеофільм про Крути. По завершенні перегляду вихованці поділилися своїми враженнями від побаченого патріотичного подвигу київських студентів.

Керівникам гуртків працівниками організаційно-масового відділу розроблено патріотичну мультимедійну презентацію: „Пам’ятаємо героїв Крут”.

Вихованці гуртка „Цікава інформатика” виготовили тематичний плакат на тему: „Це було під Крутами…” Школярі зобразили на ньому хронологію подій битви під Крутами та присвятили героям патріотичну поезію.

Всі учасники проведених національно-патріотичних заходів поповнили свої знання про трагічно-героїчні події на станції Крути 29 січня 1918 року та провели паралелі із сучасними подіями на Сході України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар