Юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру вшанували героїв боїв під Дебальцево | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру вшанували героїв боїв під Дебальцево

У ЗОЕНЦ 16 лютого, з метою належного вшанування подвигу учасників героїчних боїв 15-18 лютого 2015 року при Дебальцево, організовано зустріч педагогів та вихованців з майором Мирославом Яремчуком, старшим офіцером відділення призову Ужгородського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Мирослав Михайлович розповів юннатам про події 2015 року, героїзм українських військовослужбовців, які мужньо вели важкі бої з агресором неоголошеної гібридної війни на сході нашої держави.

Також майор Яремчук звернув увагу дітей на важливість та актуальність вибору військової професії в майбутньому. Адже справжній військовий – це людина, яка є взірцем істинної мужності, героїзму, патріотизму і гордо несе звання захисника своєї країни.

Присутні заходу переглянули документальний фільм „Смертельна битва за Дебальцеве”, з якого дізнались про відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час оборони Дебальцево.

В кінці заходу вихованці, педагоги разом з гостем розглянули інформаційний стенд „Наші юннати – захисники України”, який знаходиться у фойє екоцентру. На стенді встановлено декоративну електронну свічку, яка є символом вічного вогню пам’яті героям, що віддали життя за Україну.

Гуртківці зрозуміли, що захисники загинули в бою при Дебальцево за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною власної жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Як вдячність за зустріч на згадку майору Яремчуку подаровано виготовлений дітками сувенір – ліхтарик та екологічно-церковний календар на 2021 рік.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар