Тиждень сільського господарства | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 27 - 30 липня Всеукраїнський онлайн табір «Дитячий екологічний парламент» *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Тиждень сільського господарства

У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді було проведено традиційний Тиждень сільського господарства, який мав на меті розширення теоретичних знань гуртківців, виховання інтересу до сільськогосподарської галузі.

До проведення Тижня залучені вихованці різних гуртків закладу.

DSCN1863
Розпочався захід конкурсом малюнків «У світі сільськогосподарських рослин». Протягом тижня було проведено: КВК «У світі рослин», вікторину «Овочеве асорті», заняття «Капустяні овочеві культури», вікторину «Рослини – мандрівники», конкурс малюнків «Свійські тварини», заочна екскурсія «Використання бобових культур у кулінарії», конкурс «Мій домашній улюбленець».

DSC_0145

Вихованці гуртка «Юні кролівники» взяли участь у розважальній програмі «Вчимося розуміти тварин». Мета заходу – навчити гуртківців усвідомлювати себе частиною природи; формувати інтерес до навколишнього середовища, розвивати увагу, спостережливість, виховувати у школярів дбайливе і гуманне ставлення до тварин.

DSC_0029

Завершився Тиждень проведенням масового заходу «Свято врожаю», під час якого дітей вчили бачити красу рідного краю, бережливого ставлення до результатів людської праці, виховували риси дбайливого господаря, познайомили з традиціями українського народу.

DSC_0158

Для вихованців гуртків були проведені екскурсії до лабораторії квітництва та овочівництва, а також по зоолого-тваринницькій базі центру. Усього різними заходами було охоплено 138 вихованців.

 DSC_0166

Учасники конкурсів, вікторин, брейн-рингу були відзначені призами та подарунками.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар