02 грудня 2015р. на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний Зліт ветеранів юннатівського руху Тернопілля, присвячений 90-річчю юннатівського руху в Україні.
З святом учасників заходу привітали директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомир Крупа, декан хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Надія Дробик, завідувач кафедри нормальної фізіології Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського Степан Вадзюк, представники обласних позашкільних навчальних закладів.
Спогадами про становлення юннатівського руху на Тернопіллі поділилися ветерани Любомира Михайлівна Молєща, Марія Михайлівна Яцишин, Софія Степанівна Іващук.
З нагоди свята та за багаторічну сумлінну працю, залучення учнівської молоді до природоохоронної діяльності педагоги області були відзначені грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України і департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА.
Вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді привітали учасників Збору святковим концертом.