Миколаївський ОЕНЦУМ з найщирішими вітаннями… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Миколаївський ОЕНЦУМ з найщирішими вітаннями…

Ось і настав травень – Великодні святкування, тепло і сонце, надія на те, що нарешті ми вийдемо із «червоної зони», надія на здоров’я і благополуччя для наших рідних і знайомих, наших колег і наших діток. Всім хочеться струснути з себе смуток, депресію, роздратованість і агресію. Хочеться вірити в добро і робити добро. Адже, все погане таки закінчується! Наші вихованці засиділись біля екранів комп’ютерів, виконуючи домашні завдання і опановуючи нові знання і сумують без спілкування. Керівники гуртків сумують без «живого» спілкування з дітками. Як, все таки добре, що існують заняття на відкритому повітрі і екскурсії!

Два роки назад Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в цей час бурлив, гомонів переливався різними барвами від неймовірної кількості дітей і дорослих, які приходили на екскурсії (і не один раз) до Центру – подивитись на первоцвіти, помилуватись озимими, заглянути до сільськогосподарського відділу та у живий куточок, ознайомитись з видовим і сортовим різноманіттям рослин ОЕНЦУМ. А потім епідемія дійшла і до нас. Карантин…оранжева зона….дистанційне навчання….червона зона…карантин – це стало вже майже не страшно і так буденно. Зайти у приміщення і не одягти маску – все одно, що дома забути телефон – викликає тривогу і страшний дискомфорт! Ми звикли. Але знову прийшла весна, ОЕНЦУМ забуяв цвітом і барвами і притих у надії. Надії, що вже на початку травня все буде добре і діти з дорослими знову наповнять наш позашкільний заклад сміхом, гомоном, емоціями і радістю.

Наш колектив щиро вітає всіх колег і всіх діток в Україні з прийдешнім святом! Здоров’я вам, успіхів, щастя і благополуччя.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар