Миколаївський ОЕНЦУМ з найщирішими вітаннями… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Миколаївський ОЕНЦУМ з найщирішими вітаннями…

Ось і настав травень – Великодні святкування, тепло і сонце, надія на те, що нарешті ми вийдемо із «червоної зони», надія на здоров’я і благополуччя для наших рідних і знайомих, наших колег і наших діток. Всім хочеться струснути з себе смуток, депресію, роздратованість і агресію. Хочеться вірити в добро і робити добро. Адже, все погане таки закінчується! Наші вихованці засиділись біля екранів комп’ютерів, виконуючи домашні завдання і опановуючи нові знання і сумують без спілкування. Керівники гуртків сумують без «живого» спілкування з дітками. Як, все таки добре, що існують заняття на відкритому повітрі і екскурсії!

Два роки назад Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в цей час бурлив, гомонів переливався різними барвами від неймовірної кількості дітей і дорослих, які приходили на екскурсії (і не один раз) до Центру – подивитись на первоцвіти, помилуватись озимими, заглянути до сільськогосподарського відділу та у живий куточок, ознайомитись з видовим і сортовим різноманіттям рослин ОЕНЦУМ. А потім епідемія дійшла і до нас. Карантин…оранжева зона….дистанційне навчання….червона зона…карантин – це стало вже майже не страшно і так буденно. Зайти у приміщення і не одягти маску – все одно, що дома забути телефон – викликає тривогу і страшний дискомфорт! Ми звикли. Але знову прийшла весна, ОЕНЦУМ забуяв цвітом і барвами і притих у надії. Надії, що вже на початку травня все буде добре і діти з дорослими знову наповнять наш позашкільний заклад сміхом, гомоном, емоціями і радістю.

Наш колектив щиро вітає всіх колег і всіх діток в Україні з прийдешнім святом! Здоров’я вам, успіхів, щастя і благополуччя.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар