Перше червня – свято маленьких громадян | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Перше червня – свято маленьких громадян

Всім відомо, що першого літнього дня в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей (англ. “International Children’s Day”).

Мета свята – привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини та взаєморозуміння між дітьми.

1 червня розпочала свято виставка творчих здобутків закладів позашкільної освіти під назвою “Наш талант і творчість тобі, Україно”, що проходила у фойє Закарпатської обласної ради. Ініційована виставка новою директоркою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА М. М. Марусинець. Були відзначені найкращі педагоги та вихованці ЗПО. Відзнаки не обминули і наш екоцентр. Телерепортаж з виставки підготували вихованці відеостудії “Дивосвіт”.

Далі свято продовжилось у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, де проведено масово-виховний івент, і вихованці ЗОЕНЦ долучися до арт-челенджу, організованого департаментом освіти і науки, молоді та спорту.

Розпочав захід директор закладу Олександр Геревич, який окрім щирих слів привітань, вручив нагороди найактивнішим юннатам.

Також, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Василь Кузьма, привітав вихованців, побажавши їм позитивних емоцій, вражень, творчих здобутків та радісного дитинства.

По завершенню офіційної частини заходу, його учасники брали участь у квесті під назвою „Ми – діти твої, Україно!”, який включав наступні зупинки: „Видатні українці”, „З народної скарбнички”, „Лікарські рослини”, „Червона книга України”, „Посортуй сміття”, „Вода – джерело життя”.

Також юннати брали активну участь в екологічних іграх та розвагах під назвою: „Літає, плаває, бігає”, „Бджола і квіти”, „Рослини лісу, саду, городу”.

Гуртківці мандрували наступними екологічними локаціями „Цікава агрохімія”, „Склади намет для екотабору”, „Відгадай, що під мікроскопом?”.

Вже традиційно з юннатами проведено акцію „Посади своє дерево”, під час якої діти в юннатівському дендропарку висадили іменні саджанці ялини.

Завершився захід патріотичним флешмобом „Україна – це ми!”.

Приємною несподіванкою для дітей став солодкий подарунок – морозиво, яке вихованці ласували із задоволенням.

Учасники заходу оглянули виставку дитячих малюнків та інформаційні стенди виставки кажанів українських Карпат.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар