Перше червня – свято маленьких громадян | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Перше червня – свято маленьких громадян

Всім відомо, що першого літнього дня в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей (англ. “International Children’s Day”).

Мета свята – привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини та взаєморозуміння між дітьми.

1 червня розпочала свято виставка творчих здобутків закладів позашкільної освіти під назвою “Наш талант і творчість тобі, Україно”, що проходила у фойє Закарпатської обласної ради. Ініційована виставка новою директоркою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА М. М. Марусинець. Були відзначені найкращі педагоги та вихованці ЗПО. Відзнаки не обминули і наш екоцентр. Телерепортаж з виставки підготували вихованці відеостудії “Дивосвіт”.

Далі свято продовжилось у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, де проведено масово-виховний івент, і вихованці ЗОЕНЦ долучися до арт-челенджу, організованого департаментом освіти і науки, молоді та спорту.

Розпочав захід директор закладу Олександр Геревич, який окрім щирих слів привітань, вручив нагороди найактивнішим юннатам.

Також, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Василь Кузьма, привітав вихованців, побажавши їм позитивних емоцій, вражень, творчих здобутків та радісного дитинства.

По завершенню офіційної частини заходу, його учасники брали участь у квесті під назвою „Ми – діти твої, Україно!”, який включав наступні зупинки: „Видатні українці”, „З народної скарбнички”, „Лікарські рослини”, „Червона книга України”, „Посортуй сміття”, „Вода – джерело життя”.

Також юннати брали активну участь в екологічних іграх та розвагах під назвою: „Літає, плаває, бігає”, „Бджола і квіти”, „Рослини лісу, саду, городу”.

Гуртківці мандрували наступними екологічними локаціями „Цікава агрохімія”, „Склади намет для екотабору”, „Відгадай, що під мікроскопом?”.

Вже традиційно з юннатами проведено акцію „Посади своє дерево”, під час якої діти в юннатівському дендропарку висадили іменні саджанці ялини.

Завершився захід патріотичним флешмобом „Україна – це ми!”.

Приємною несподіванкою для дітей став солодкий подарунок – морозиво, яке вихованці ласували із задоволенням.

Учасники заходу оглянули виставку дитячих малюнків та інформаційні стенди виставки кажанів українських Карпат.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар