Ботанічний квест „Царство флори” провели педагоги ЗОЕНЦ у „Арніці” та „Едельвейсі” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Ботанічний квест „Царство флори” провели педагоги ЗОЕНЦ у „Арніці” та „Едельвейсі”

Після тривалої перерви нарешті запрацювали табори „Арніка” та „Едельвейс”, в яких відпочивають учні закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад області. Традиційно педагоги екоцентру кожної зміни проводять для дітей еколого-натуралістичні івенти.

Так, під час 1-ї зміни роботи таборів, 7 і 9 червня, педагоги відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи провели для дітей, що відпочивають у таборах „Арніка” і „Едельвейс”, ботанічний квест „Царство флори”, який присвячувався Міжнародному дню рослин.

Учасники квесту розширили свої знання про значення рослин в природі та житті людини, переглянули відеоролик „10 вражаючих рослин із супер здібностями”.

Ганна Андрусь, керівник гуртків „Юні агрохіміки”, продемонструвала присутнім на майданчику „Цікава агрохімія” досліди, які дають можливість ознайомитися із цікавими властивостями рослин. Учасники побачили, як із рослин можна отримати індикатори, а також власноруч визначити, яким є досліджуване середовище – кислим чи лужним.

Під час квесту діти вправлялися у кмітливості, демонстрували чудові знання з ботаніки на зупинках „Вікторина про рослини”, „Сканворд про овочі”, „Розшифруй вислів”, „Лікарські рослини, занесені до Червоної книги України”, „Вгадай за запахом”, „Найгарніше опудало”.

До речі, 2021 рік Генеральною асамблеєю ООН оголошено роком овочів і фруктів. Учасники заходу ще раз переконалися, що овочі і фрукти – важливе джерело вітамінів, без яких неможливе життя людини. Особливої актуальності це набуває тепер, коли іде боротьба з пандемією, і вживання овочів і фруктів сприятиме профілактиці хронічних недуг.

Ольга Величканич, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар