Всеукраїнські GLOBE Ігри 2021 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 10-12 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (перенесено) *** 15-17 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2022» (дистанційно) *** 21-25 березня 2022 року - весняна сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 22-25 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 12-14 квітня 2022 року - фінал ІХ Всеукраїнського турніру юних натуралістів у 2021-2022 навчальному році (проведено) *** 27-29 квітня 2022 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» у 2022 році (перенесено) *** 12-14 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» у 2022 році (перенесено) *** травень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (проведено) *** 24-27 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) у 2022 році (проведено) *** 08-10 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (перенесено) *** 15-17 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у 2022 році (проведено) *** 24-28 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Всеукраїнські GLOBE Ігри 2021

15-17 червня відбулися Всеукраїнські GLOBE Ігри 2021. Цьогоріч вони пройшли в онлайн форматі. В Іграх взяло участь 17 команд з Житомирської, Полтавської, Київської, Сумської, Луганської, Чернівецької, Волинської, Донецької, Львівської, Рівненської, Вінницької, Івано-Франківської, Чернігівської областей. Команди виконували 3 завдання: готували постери «Представлення команд»; знімали відео «Виготовлення термометра»; та проходили GLOBE Вікторину.

Також учасники прослухали лекцію на тему «Можливості супутникового моніторингу водних обʼєктів» Ольги Володимирівни Томченко, наукової співробітниці Державної установи «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук Національної академії наук України», методистка НЦ «МАНУ», кандидат технічних наук. Також виконали практичні завдання.

За результатами виконаних завдань були визначені переможці Всеукраїнських GLOBE Ігор 2021.

І місце –  “Натуралісти – дослідники” – гурток “Основи фенології”, комунальний заклад “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” (керівник – Хлус Лариса Миколаївна, методист, керівник гуртків комунального закладу “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”);

ІІ місце – “Атмосфера” – комунальний заклад ”Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівники – Бобровська Валентина Анатоліївна, Ромашко Раїса Ярославівна, Луцишин Світлана Михайлівна, керівники гуртків комунального закладу  ”Станція юних натуралістів”  Рівненської обласної ради);

ІІІ місце посіли декілька команд:

“Flash” – гурток “Основи фенології”, Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Жоравський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Яготинської міської ради Київської області (керівник – Бойко Наталія Василівна, вчитель біології, керівник гуртка Опорного загальноосвітнього навчального закладу “Жоравський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Яготинської міської  ради Київської області);

“Захисники природи” – гуртки “Життя в стилі ЕСО” та “Юні друзі природи” Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради (керівник – Гавучак Надія Миколаївна, Керівник гуртків Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради);

“Земляни” – гурток “Географічне краєзнавство”, Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Яревище (керівник – Постригач Євген Вікторович, керівник гуртка “Географічне краєзнавство”, вчитель географії загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Яревище Волинської області);

“Льоліки та Болік” – гурток “Юні охоронці природи” Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської селищної ради Сумської області (керівник – Мовчан Ольга Миколаївна, методист, керівник гуртка Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської селищної ради Сумської області);

“Світлячки” – гурток “GLOBE: спостерігаючи вивчаємо” Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції (керівник – Бадай Валентина Яремівна, керівник гуртка Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції).

Вітаємо переможців!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар