Юннатівське життя Хмельниччини. Реалії сьогодення | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юннатівське життя Хмельниччини. Реалії сьогодення

16 червня в Будинку Рад міста Хмельницького відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Хмельницької обласної ради під керівництвом голови обласної ради Віолети Лабазюк. У роботі пленарного засідання брали участь голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, керівники силових структур краю і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

53 депутати Хмельницької обласної ради, які розглянули на сесії 75 актуальних питань та прийняли 71 рішення з різних галузей життєдіяльності краю, що є нагальними та спрямованими на їх розвиток, в т. ч. й вшанування учасників національно-визвольної боротьби, організація заходів, спрямованих на розвиток національно-патріотичного виховання молоді в області та пропагування серед дітей і юнацтва здорового способу життя, забезпечення  фізичного та духовного розвитку підростаючого покоління, зміцнення здоров’я та імунітету дітей Хмельниччини. Потреби освіти для депутатського корпусу краю є актуальними і не залишаються поза увагою.

Питання про реорганізацію Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під час п’ятої сесії Хмельницької обласної ради депутатами не розглядалося. Його завчасно було знято з розгляду в силу певних обставин, що передували сесії і вплинули на процес її підготовки та доцільність розгляду нею цього питання.

Дякуємо керівництву Національного ЕНЦУМ і МОН України за дієву й впливову підтримку та сподіваємось, що для педагогів-натуралістів і юннатів Хмельниччини ця прикра й тривожна ситуація зі спробою «реорганізації» Хмельницького ОЕНЦУМ з певною метою новими носіями місцевої влади уже в минулому і залишиться лише перегорнутою сірою сторінкою в історії діяльності закладу й позашкілля краю.

Слава Україні!

За матеріалами ХОЕНЦУМ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар