Національно-патріотичний квест „Україна – моя Батьківщина!” Квест був присвячений до Дня Конституції України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 05 - 07 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 12 - 14 жовтня 2021 року Всеукраїнський дитячий фестиваль "Україна - сад" (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ»(очно) *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно)


Національно-патріотичний квест „Україна – моя Батьківщина!” Квест був присвячений до Дня Конституції України

У філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”, що на Воловеччині,  та Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді „Едельвейс” у с. Домбоки, що на Мукачівщині,  зараз оздоровлюються і відпочивають школярі із закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад області.

Педагоги ЗОЕНЦ, Оксана Кремінь та Мирослава Вайдич, провели з відпочивальниками патріотичний квест – інтелектуальне змагання під назвою „Україна – моя Батьківщина”. Проводився він з метою виховання в юних громадян патріотизму, відданості своїй країні та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Під час заходу учасникам продемонстровано навчально-пізнавальну мультимедійну презентацію, з якої присутні дізнались про державні та народні символи України, народний одяг, звичаї та обряди українців, також про найбільші міста нашої держави, велич, красу і неповторність її природи.

Після перегляду презентації діти брали активну участь у квесті. Проходячи його зупинками, демонстрували хороші знання та вміння. Кожна локація мала свою назву та мету.

Зокрема, на зупинці „Інтелектуальна”, школярі відповідали на запитання вікторини про Україну.

На другій зупинці під назвою „Відомі українці” – відгадували імена українців відомих всьому світові.

У „Патріотичних загадках” відпочивальники показали неабиякі знання на тему патріотизму.

На зупинці „Патріотичні пазли”, діти з’єднували розкидані фрагменти картинок патріотичного характеру в одне ціле.

Шукаючи „Коштовності фолькльору”, учасники залюбки із запропонованих слів складали відомі народні прислів’я та приказки.

Всі завдання квесту школярі успішно виконали і цим самим показали свою любов до рідного краю, до Батьківщини і те, що вони є справжніми патріотами своєї країни. Тож, підсумовуючи результати квесту, команди-учасниці нагороджені грамотами Закарпатського еколого-натуралістичного центру за І, ІІ та ІІІ місця.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар