Національно-патріотичний квест „Україна – моя Батьківщина!” Квест був присвячений до Дня Конституції України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Національно-патріотичний квест „Україна – моя Батьківщина!” Квест був присвячений до Дня Конституції України

У філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”, що на Воловеччині,  та Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді „Едельвейс” у с. Домбоки, що на Мукачівщині,  зараз оздоровлюються і відпочивають школярі із закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад області.

Педагоги ЗОЕНЦ, Оксана Кремінь та Мирослава Вайдич, провели з відпочивальниками патріотичний квест – інтелектуальне змагання під назвою „Україна – моя Батьківщина”. Проводився він з метою виховання в юних громадян патріотизму, відданості своїй країні та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Під час заходу учасникам продемонстровано навчально-пізнавальну мультимедійну презентацію, з якої присутні дізнались про державні та народні символи України, народний одяг, звичаї та обряди українців, також про найбільші міста нашої держави, велич, красу і неповторність її природи.

Після перегляду презентації діти брали активну участь у квесті. Проходячи його зупинками, демонстрували хороші знання та вміння. Кожна локація мала свою назву та мету.

Зокрема, на зупинці „Інтелектуальна”, школярі відповідали на запитання вікторини про Україну.

На другій зупинці під назвою „Відомі українці” – відгадували імена українців відомих всьому світові.

У „Патріотичних загадках” відпочивальники показали неабиякі знання на тему патріотизму.

На зупинці „Патріотичні пазли”, діти з’єднували розкидані фрагменти картинок патріотичного характеру в одне ціле.

Шукаючи „Коштовності фолькльору”, учасники залюбки із запропонованих слів складали відомі народні прислів’я та приказки.

Всі завдання квесту школярі успішно виконали і цим самим показали свою любов до рідного краю, до Батьківщини і те, що вони є справжніми патріотами своєї країни. Тож, підсумовуючи результати квесту, команди-учасниці нагороджені грамотами Закарпатського еколого-натуралістичного центру за І, ІІ та ІІІ місця.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар