Х Фестиваль «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 10-12 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (перенесено) *** 15-17 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2022» (дистанційно) *** 21-25 березня 2022 року - весняна сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 22-25 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 12-14 квітня 2022 року - фінал ІХ Всеукраїнського турніру юних натуралістів у 2021-2022 навчальному році (проведено) *** 27-29 квітня 2022 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» у 2022 році (перенесено) *** 12-14 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» у 2022 році (перенесено) *** травень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (проведено) *** 24-27 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) у 2022 році (проведено) *** 08-10 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (перенесено) *** 15-17 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у 2022 році (проведено) *** 24-28 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Х Фестиваль «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ»

12 серпня ц.р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відкрився ювілейний Х Фестиваль «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ». Окрім урочистих заходів щодо відкриття ювілейного Х Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ», за участі представників органів державної влади України, інноваційних кластерів міст/регіонів, членів міжнародних представництв інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ», представників українських та міжнародних інвестиційних фондів, упродовж трьох днів наживо і онлайн режимі очікується проведення Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України, ряду тематичних панельних дискусій, Виставки стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі, Хакатону “Sikorsky Challenge 2021”.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України прийняв участь у виставці інноваційних проєктів/стартапів, де презентував найкращі учнівські проєкти призерів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, у тому числі «Eкo-Техно Україна 2021». Серед заявлених на Фестиваль:

1. Шубін Михайло Анатолійович, вихованець Житомирського міського центру науково – технічної творчості учнівської молоді, учень 8 класу Житомирського міського ліцею № 1 з проєктом «ДОСЛІДЖЕННЯ ПЕРСПЕКТИВ ВИКОРИСТАННЯ СОНЯЧНИХ КУХОНЬ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» (науковий керівник Шубін Анатолій Григорович, вчитель фізики загальноосвітньої школи № 30 м. Житомира, керівник гуртка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді).

2. Парфенюк Владислав Сергійович, вихованець Житомирського міського центру науково – технічної творчості учнівської молоді, учень 8 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 з проєктом «ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ПОМЕШКАННЯ» (науковий керівник Шубін Анатолій Григорович, вчитель фізики загальноосвітньої школи № 30 м. Житомира, керівник гуртка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді).

3. Мартинчук Анастасія Володимирівна, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді з проєктом «ВИКОРИСТАННЯ ПОЧАТКІВ КУКУРУДЗИ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ ТА ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ» (науковий керівник Шубін Анатолій Григорович, вчитель фізики загальноосвітньої школи № 30 м. Житомира, керівник гуртка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді).

4. Паламарчук Костянтин Олегович, учень 9-В класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 Київської області з проєктом «ВИКОРИСТАННЯ БІОГУМУСУ В ОРГАНІЧНОМУ ВИРОБНИЦТВІ ЯК ЧИННИК ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ» (науковий керівник Семененко Людмила Євгеніївна, вчитель біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 Київської області).

5. Томашевська Аріна Ростиславівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Київської області з проєктом «ВИВЧЕННЯВ ПЛИВУ РІВНЯ МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ НАПРОДУКТИВНІСТЬ КУКУРУДЗИ ТА ВИХІД БІОГАЗУ» (науковий керівник Грабовський Микола Борисович, доктор сільськогосподарських наук, керівник гуртка “Основи фізіології рослин” КЗ КОР «Центр творчості та юнацтва Київщини»).

6. Руденко Вероніка Олександрівна, вихованка гуртка «Вартові довкілля» КЗК КОР ЦТДЮК, учениця 9-Б класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 Київської області з проєктом «УРОЖАЙНІСТЬ СОРТІВ СОЇ ЗА РІЗНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ У ЗОНІ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ» (науковий керівник Грабовська Тетяна Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, керівник гуртка “Вартові довкілля” КЗ КОР «Центр творчості та юнацтва Київщини»).

Фінал Конкурсу інноваційних проектів проходитиме в 6 секціях:

секція 1: Оборона і безпека

секція 2: Промисловий хайтек і космос

секція 3: Зелена енергетика, воднева економіка, екологія

секція 4: Біомедична інженерія і здоров’я людини

секція 5: Аграрна інженерія

секція 6: Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека

На стартап-майданчиках триватимуть перемовини потенційних інвесторів, представників високотехнологічних компаній і підприємств та команд стартап-проєктів щодо подальшої співпраці і підписання відповідних договорів.  ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ.

Під час урочистого закриття Фестивалю, відбудеться нагородження команд кращих стартап-проєктів, вручення дипломів і сертифікатів.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар