Нарада для керівників гуртків у КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Нарада для керівників гуртків у КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

З метою організації навчально-виховного процесу у 2021-2022 навчальному році та методичної допомоги керівникам гуртків закладу, 26 серпня 2021 року відбулася нарада комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра ВІТРЕНКО) за темою: «Перспективи та педагогічні умови розвитку закладу у новому навчальному році». В заході прийняли участь 18 керівників гуртків, в тому числі з районів та міст області. Були розглянуті питання: «Основні вимоги до проведення занять гуртків та ведення навчальної документації», «Шляхи особистого зростання педагога через методичну та дослідницьку діяльність», «Обласні та всеукраїнські масові заходи еколого-натуралістичного спрямування – умови, вимоги до оформлення, терміни проведення. Розподіл конкурсів за напрямками роботи гуртків». 

Під керівництвом директорки відбулося обговорення робочих питань щодо діяльності керівників гуртків у 2021-2022 навчальному році.

Захід продемонстрував готовність педагогічного колективу до плідної праці та звершень у справі еколого-натуралістичної освіти учнівської молоді у новому навчальному році.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар