Соняхами пам’яті педагоги ЗОЕНЦ вшанували героїв, які загинули за незалежність України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Соняхами пам’яті педагоги ЗОЕНЦ вшанували героїв, які загинули за незалежність України

Сьогодні вранці, 27 серпня,  педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді долучились до Всеукраїнської акції „Сонях пам’яті”. Хвилиною мовчання та покладанням символічних букетів вони вшанувати  закарпатців, які захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, віддали за її  своє життя.

Так, соняшники, як свідки найкривавіших трагедій російсько-української війни, заяскравіли у підніжжі  меморіалу площі ім. Віталія Постолакі, який встановлений  на честь героїв, що боронили нашу державу  на Сході України та на Пагорбі Слави. Ці рослини сонця – символи світлої й вічної пам’яті захисникам України та  прагнення добра і миру в майбутньому.

Як і щороку, учасники акції   відвідали  могилу Олександра Попадинця, героя, пам’ять якого вшанували хвилиною мовчання. В минулому Олександр був активним вихованцем екоцентру.  Не обійшли осторонь і могили   інших героїв АТО. Ми про вас завжди пам’ятаємо і шануємо.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар