Проведено виховні заходи, присвячені Дню захисників і захисниць України та Дню українського козацтва | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Проведено виховні заходи, присвячені Дню захисників і захисниць України та Дню українського козацтва

З 11 по 13 жовтня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) було проведено виховні заходи, присвячені Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва.

Метою заходів було патріотичне виховання дітей та молоді, ознайомлення юннатів з історією славного українського козацтва, знайомство з героями захисниками України, з видатними козаками Запорозької Січі, гетьманами, ідентифікація себе як українців, як майбутніх захисників незалежності та суверенітету України.

Заходи, проведені за цей період (бесіди в гуртках, оформлення стендів, фотовиставки, написання листів воїнам та виготовлення листівок, проведення виховного заходу “Герої серед нас”) сприяли розумінню того, що захисниками України є в першу чергу військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, не тільки чоловіки, а й жінки. Діти мали зрозуміти, що важливу роль у становленні державності відіграють діти, адже від нашої позиції, підтримки, налаштованості, готовності відстоювати державність залежить майбутнє і незалежність України.

Гуртківці ознайомилися з історією українського козацтва, дізналися про видатних гетьманів України, почули цікаву легенду про Івана Сірка, переглянули фотоматеріали. Згадали про відважних воїнів, які боронять нашу землю ризикуючи власним життям на Сході України сьогодні. Обговорили риси характеру, які мають бути у справжнього українця, героя, патріота. Задумались над тим, чи кожен зможе пожертвувати домашнім теплом та затишком, проводячи час в окопах, недосипати, і все заради незалежності своєї держави та безпеки своїх рідних.

Були проведені цікаві конкурси для хлопчаків, майбутніх захисників, нащадків справжніх козаків, на спритність та уважність.

Основним завданням вищезазначених заходів було донесення до дітей розуміня значущості та відповідальності кожної людини за власне майбутнє і майбутнє України, важливості захисту кордонів від ворогів. Діти глибше пізнали історію своєї країни, ідентифікували себе як нащадків славного козацького війська, зрозуміли, що захист держави обов’язок кожного українця, незалежно від статі, віку та віросповідання.

Найменші вихованці виготовляли листівки та розфарбовували патріотичні розмальовки, брали участь у конкурсах на спритність, виготовляли поробки янголи-обереги з побажаннями, з цікавістю переглядали презентації про героїв України та переглядали фотовиставку, яку підготували керівники гуртків.

Тільки плекаючи патріотичні почуття, занурюючи дітей у минуле та сьогодення, можна донести до них важливість та значення ролі кожного для України.

Підготувала заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ” Галина Крикун

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар