Чернігівська обласна станція юних натуралістів провела виховний захід «Козацькому роду нема переводу» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Чернігівська обласна станція юних натуралістів провела виховний захід «Козацькому роду нема переводу»

Вихованці гуртка «Юні валеологи» комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» (керівник Олена Чала) з нагоди святкування Дня Українського козацтва провели виховний захід «Козацькому роду нема переводу». Метою заходу стало ознайомлення здобувачів освіти з історичним минулим нашого народу, розповідь про свято Покрови та зв’язок з козацтвом, яке віддало своє життя в ім’я майбутнього людства; виховування в дітей любові до рідного краю, рідної мови, бажання бути гідними синами та доньками України, прагнути стати сильними, здоровими, розумними, пробудити почуття відповідальності перед наступним поколінням.

Особливою повагою у козаків користувалось свято Покрови. Під Покровом Богоматері вони перемагали ворогів, діти не забувають свою історію і традиції.

І в які б важкі часи не переживала наша країна, вона набула незалежності і зберегла свої прекрасні традиції. Мабуть, таки справді свята Богородиця захищає своїм покровом.

Юні натуралісти в котре нагадали собі: кого називали козаком? (це вільна людина), хто стояв на чолі козацького війська? (Гетьман), як називали хати, в яких жили козаки? (курінь), як називалося козацьке військо? (кош), вид транспорту на степових дорогах за часів запорожців? (вози), як називалась козацька каша? (куліш).

На завершення виховного заходу вихованці гуртка «Юні валеологи» виготовили коллаж під назвою «Козацькому роду нема переводу».

Ми роду козацького діти

Ми любимо сонце і квіти,

І сонце шле нам привіт

Землі української цвіт.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet