Українська команда візьме участь у світовому фіналі Інфоматриксу 2021 року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Українська команда візьме участь у світовому фіналі Інфоматриксу 2021 року

18-19 жовтня 2021 року в онлайн ефірі, з використанням платформи Moodle, було проведено останній, генеральний прогін команди українських розробників цифрового програмного контенту, з числа суперфіналістів Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» і національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX».

А передувала події кропітка дворічна підготовка до світового фіналу з боку ініціативної, творчої, наполегливої молоді під керівництвом наставників та національного оргкомітету.

Чи буде чи не буде проходити світовий Інфоматрикс? Міжнародний оргкомітет тримав мовчання до останнього. Невизначений період тривав більше року. І от у жовтні крига скресла.

27-30 жовтня 2021 року відбудеться світовий фінал у форматі онлайн представлення авторських програмних і апаратних розробок. Українські хлопці і дівчата захищатимуться 28 і 29 жовтня.

Нашим маленьким колективом, під егідою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, вдалося розібратися що до чого і провести ряд організаційних заходів щоб згуртувати конкурсантів, заявити команду та ввійти в повний контакт з організаторами світового фіналу.

Ще жодного разу, за 10 років участі в Інфоматриксі, українська команда не готувалася так потужно і відповідально: національний суперфінал у березні, ряд вебінарів під час проміжних зустрічей в прямому ефірі, постійне спілкування в месенджері, листування і дзвінки.

Та не зважаючи на це виступи розробників шліфуватимуться до самого початку захисту. Ігорем Меліховим спільно з Войченком Олексієм Петровичем підготовлено ряд рекомендаційних текстових і відеоматеріалів для конкурсантів. Від Пустовойта Олега Віталійовича надійшли корисні поради стосовно дотримання лаконічності у доповідях і відповідях на питання журі. Слушні зауваження висловили представники Infomatrix Club – з числа переможців і призерів Інфоматриксів минулих років. То ж ми приречені на безумовний командний успіх всіх 18 суперфіналістів. Триматимемо за них кулаки!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • ngopibet
 • slot qris
 • scatter hitam
 • scatter hitam
 • klikslot
 • zara4d
 • zara4d
 • ronaldoslot
 • dumdum4d
 • mposlot