Українська команда візьме участь у світовому фіналі Інфоматриксу 2021 року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Українська команда візьме участь у світовому фіналі Інфоматриксу 2021 року

18-19 жовтня 2021 року в онлайн ефірі, з використанням платформи Moodle, було проведено останній, генеральний прогін команди українських розробників цифрового програмного контенту, з числа суперфіналістів Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» і національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX».

А передувала події кропітка дворічна підготовка до світового фіналу з боку ініціативної, творчої, наполегливої молоді під керівництвом наставників та національного оргкомітету.

Чи буде чи не буде проходити світовий Інфоматрикс? Міжнародний оргкомітет тримав мовчання до останнього. Невизначений період тривав більше року. І от у жовтні крига скресла.

27-30 жовтня 2021 року відбудеться світовий фінал у форматі онлайн представлення авторських програмних і апаратних розробок. Українські хлопці і дівчата захищатимуться 28 і 29 жовтня.

Нашим маленьким колективом, під егідою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, вдалося розібратися що до чого і провести ряд організаційних заходів щоб згуртувати конкурсантів, заявити команду та ввійти в повний контакт з організаторами світового фіналу.

Ще жодного разу, за 10 років участі в Інфоматриксі, українська команда не готувалася так потужно і відповідально: національний суперфінал у березні, ряд вебінарів під час проміжних зустрічей в прямому ефірі, постійне спілкування в месенджері, листування і дзвінки.

Та не зважаючи на це виступи розробників шліфуватимуться до самого початку захисту. Ігорем Меліховим спільно з Войченком Олексієм Петровичем підготовлено ряд рекомендаційних текстових і відеоматеріалів для конкурсантів. Від Пустовойта Олега Віталійовича надійшли корисні поради стосовно дотримання лаконічності у доповідях і відповідях на питання журі. Слушні зауваження висловили представники Infomatrix Club – з числа переможців і призерів Інфоматриксів минулих років. То ж ми приречені на безумовний командний успіх всіх 18 суперфіналістів. Триматимемо за них кулаки!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар