Всеукраїнський екологічний Хакатон «X REALITY ECOLOGICAL HACK-2021» завершив свою роботу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Всеукраїнський екологічний Хакатон «X REALITY ECOLOGICAL HACK-2021» завершив свою роботу

21 жовтня 2021 року, в прямому ефірі, Оргкомітет з підготовки і проведення Всеукраїнського екологічного Хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK-2021» підвів підсумки цьогорічного змагання. Від організаторів змагання, з напутніми словами до фіналістів, звернулась Міронова Наталія Геннадіївна, доктор сільськогосподарських наук, доцент, завідувачка кафедри екології та біологічної освіти гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету.

СКРИПНИК Сергій Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету, голова журі поінформував учасників щодо підсумків Хакатону, результатами оцінюванням командних проєктів згідно протоколів журі:

Відбулося нагородження переможців, призерів та активних учасників цінними призами і подарунками від партнерів змагання. Наприкінці онлайн зустрічі, за участі директора Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді КЛИМЧУКА Василя Васильовича, пройшла імпровізована передача перехідного Кубка естафети ЕКО-ХАКАТОНУ юннатам Буковини. На цьому Всеукраїнський екологічний Хакатон «X REALITY ECOLOGICAL HACK-2021» завершив свою роботу.

Список

здобувачів освіти – переможців Всеукраїнського екологічного хакатону

 для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK-2021»

 

І місце – Диплом І ступеню та цінний подарунок (планшет «Lenovo Tab E10»)

ЛИШАК  Роман – учень 10 класу Ладижинського НВК № 1 Вінницької області
ПЕТРОВ Іван – учень Арцизького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 Одеської області

ІІ місце – Диплом ІІ ступеню та цінний подарунок (рюкзак темно-синій, рюкзак сірий/чорний)

ШЕВЧЕНКО Антон  – учень 9 класу Кислицького закладу загальної середньої освіти Саф`янскої ОТГ Ізмаїльського району Одеської області

КОНДУР Розарія – учениця 9 класу Корсунського НВК Красносільської сільської ради Одеської області

ХУДИЙ Олександр  – студент І курсу Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича

КАПУЩЕНКО Валерія  – учениця 9-Б класу Вінницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 33

МАКОВЕНЬ Костянтин – учень 10 класу Одеської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

ЛУКАШЕНКО Анастасія  – учениця 8-Б класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

ЗІБОРОВ Нікіта  – учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею

ШУБІН Михайло  – учень 9 класу Житомирського міського ліцею № 1

 

ІІІ місце – Диплом ІІІ ступеню та цінний подарунок (bluetooth колонки)

ГРЕСЬКО Михайло – учень 11-Б класу Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю

РЕВТЮК Владислава – учениця 7-Б класу Фонтанського НВК Одеської області

АНТОНЮК Іван – учень 10 класу ліцею № 4, вихованець гуртка ЦДЮТ ЗОРІТ виконкому міської ради м. Новоукраїнка Миколаївської області

БАРАБАШ Олександр – учень 9 класу Крижанівського НВК Одеської області

НЕСТОР Олександра  – учениця 11-В класу Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю

ПАРФЕНЮК Владислав  – учень 9 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

ВАСИЛЕНКО Сергій  – учень 10 класу Костянтинівського ЗЗСО № 5 Донецької області

ПОВІДІШ Олександра  – учениця 9 класу Вишнівського НВК Одеської області

ПИСАРЕНКО Софія – учениця 10-А класу Глодоської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнського району Кіровогорадської області

КІПЕР Артем  – учень 10 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вінницької області

СИДОРЧУК Ілля  – учень 8-Г класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

 

ІІІ місце – Диплом ІІІ ступеню та цінний подарунок (годинник «ECONOMIX»)

ШВЕДУЛ Богдан  – учень 8 класу Плетеноташлицької ЗОШ І-ІІІ ст. Новоукраїнського району Кіровоградської області

ПЕЧЕНЮК Артур  – учень 8 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

МЕРЕНКОВА Олена – учениця 8 класу Крижанівського НВК Одеської області

НЕСТОР Вікторія  – учениця 10 класу Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю

ПЕТРЕНКО Світлана  – вихованка гуртка ДОЕНЦ, студентка ІI курсу Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища Донецької області

ФЕДОРОВ Валерій  – учень 8 класу «Дивізійського ЗЗСО І-ІІІ ст.» Одеської області

ЛОМАНЕНКО Тея  – учениця 8 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 Донецької області

ПІЦИК Єва  – вихованка гуртка ДОЕНЦ, студентка ІI курсу Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища Донецької області

СИДОРУК Тарас  – учень 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

ПІДДУБНА Каміла  – учениця 8 класу Крижанівського НВК Одеської області

ГОРІШНА  Дар’я  – учениця 10-А класу Вінницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 33

 

Учасники команди № 6, які не вибороли призових місць, нагороджені заохочувальними подарунками. Це:

ГАЙДАШ Катерина – учениця 9-Б Комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради”
ПАВЛЕНКО Олександра – учениця Навчально-виховного комплексу «Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №10» Марганецької міської ради
САВЧУК Андрій – учень  7 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Ладижинської міської ради
МАРТУС Артур – учень 8 класу Крижанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей – ДНЗ» Одеського району

Також спеціальними призами були відмічені окремі авторські проєкти фіналістів.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар