Участь у семінарах грантового проєкту «Розвиток людського капіталу в агроорганічному секторі економіки» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Участь у семінарах грантового проєкту «Розвиток людського капіталу в агроорганічному секторі економіки»

У листопаді 2021 року агенція регіонального розвитку Рівненської області в рамках виконання грантового проєкту «Розвиток людського капіталу в агроорганічному секторі економіки» провела 2 семінари:

– 18 листопада – «Вирощування органічних сільськогосподарських культур»;

– 30 листопада – «Переробка, логістика та збут органічної агропродукції».

Семінари проводилися спільно з науковими працівниками Національного університету водного господарства та природокористування та СКРИПЧУКОМ Петром, доктором економічних наук, професором НУВГП, керівником Регіонального консультаційно-освітнього центру органічного виробництва у м. Рівне, який розробив програму заходів для реалізації проєкту.

Учасники семінарів дізналися про інноваційні засоби захисту рослин для системи традиційного землеробства, виробництво ґрунтосумішей і гуматів та особливості заморожування ягід. СОВІК Людмила, науковий співробітник Регіонального консультаційно-освітнього центру у місті Пінськ, ознайомила з ринком органічної продукції у Республіці Білорусь. МАРТИНЮК Михайло, комерційний директор «ТОВ ІБК-Регіон», розповів про сучасні технології агробізнесу та про використання дронів. Також учасники дізналися про особливості вирощування волоського горіха сорту Сойка.

ВЛАСИК Алла, МОРОЗ Євдокія, БОБРОВСЬКА Валентина, педагоги відділу біології та валеології комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, були учасниками цього заходу. Вони мали змогу ознайомитися з інноваційними технологіями в ягідництві.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet