Запрошуємо до участі! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Запрошуємо до участі!

Перший національний рейтинг «Екошкола року 2021». Заповнюйте онлайн заявку, здобувайте почесне звання кращого ековідповідального навчального закладу країни та вигравайте головний приз для школи – 3D принтер. Учасників запрошують презентувати напрацювання перед організаторами, журі та глядачами. На основі практик серед закладів загальної середньої освіти України буде сформований рейтинг, а найкращі учасники боротимуться за 1-3 місця та звання «Екошкола року 2021».

Важливо подавати заявку якщо ви маєте досвід реалізації екоініціатив та екопрограм у вашому навчальному закладі (наприклад: екопатруль, енерго- та водозбереження, сортування, компостування та інші екоактивності).

ДЕДЛАЙН подачі заявок: 10 грудня 2021 року.

Деталі на сайті: https://schoolrecyclingworld. org/2021/11/15/rating- ecoschool

Нагадуємо, що III Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling» відбудеться 9 грудня 2021 року з 15:00 до 18:00 в прямій трансляції на сторінці www.facebook.com/ Schoolrecyclingworld, буде перегляд робіт учасників, оголошення переможців творчого конкурсу та відкрите голосування в номінації “Глядацькі симпатії” приєднуйтесь, голосуйте підтримуйте учасників!

У Фестивалі участь взяли школярі з усіх 24  областей України. Найактивніші – з Донецької, Одеської, Вінницької, Полтавської, Хмельницької, Київської, Чернівецької. Всього подано 135 фестивальних робіт, з них:  97 відео соціальної реклами та 38 постерів.

Організатор щорічного фестивалю – Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Більше в новинах на сайті та в соціальних мережах: www.schoolrecyclingworld.org

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар