Юннати ЗОЕНЦ весело святкували прийдешній Новий рік | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юннати ЗОЕНЦ весело святкували прийдешній Новий рік

Новий Рік – свято, яке відзначають буквально всі люди Землі. На всій планеті, у кожній країні, у кожній родині діти й дорослі готуються до цього свята, чекаючи нових радісних подій, барвистих подарунків, дивних чудес і виконання заповітних бажань.

Педагоги та юннати Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді довго та активно готувались до новорічних свят, вчили вірші та пісні, готували новорічні сценки, прибирали навчальні приміщення та зал.

Так, 28 грудня, організовано похід в академічний обласний театр ляльок „Бавка”. Новорічна вистава, яка поставлена акторами театру принесла надзвичайно позитивні емоції вихованцям екоцентру.

Наступного дня в ЗОЕНЦ відбувся масово-виховний захід ”Новорічний карнавал”. У святково прикрашеній виставковій залі зібрались юннати, батьки та педагоги. Після вітальних слів директора закладу Олександра Геревича, всі присутні прощедрували новорічно-різдвяну щедрівку ⹂Добрий вечір, тобі пане господарюˮ.

Святкова новорічна програма заходу була насичена, різноманітна, цікава і захоплююча. А це і новорічна сценка ⹂Щедрівкаˮ у виконанні вихованців гуртка ⹂Юні квітникарі” і новорічні вірші та щедрівки, підготовлені талановитими юннатами екоцентру і розважальні конкурси, в яких діти із захопленням брали участь.

У конкурсі ⹂Сніговикˮ діти показали спритність та майстерність. Вони вміло продемонстрували те, як з матеріалів, якими користуємось щоденно, можна зробити веселу атмосферу як на святі, так і вдома з рідними людьми та друзями.

Приємною несподіванкою для учасників заходу став візит ⹂справжньоїˮ чарівниці, яка з допомогою своїх магічних сил передбачила події, які відбуватимуться в наступному році.

Не обійшлося свято без Діда Мороза та Снігурки, які привітали всіх присутніх в залі з Новим Роком, запалили вогники на святковій ялиночці та подарували смачні подарунки всім діткам.

Після завершення заходу для діток організована святкова дискотека.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар