Юннати ЗОЕНЦ весело святкували прийдешній Новий рік | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Юннати ЗОЕНЦ весело святкували прийдешній Новий рік

Новий Рік – свято, яке відзначають буквально всі люди Землі. На всій планеті, у кожній країні, у кожній родині діти й дорослі готуються до цього свята, чекаючи нових радісних подій, барвистих подарунків, дивних чудес і виконання заповітних бажань.

Педагоги та юннати Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді довго та активно готувались до новорічних свят, вчили вірші та пісні, готували новорічні сценки, прибирали навчальні приміщення та зал.

Так, 28 грудня, організовано похід в академічний обласний театр ляльок „Бавка”. Новорічна вистава, яка поставлена акторами театру принесла надзвичайно позитивні емоції вихованцям екоцентру.

Наступного дня в ЗОЕНЦ відбувся масово-виховний захід ”Новорічний карнавал”. У святково прикрашеній виставковій залі зібрались юннати, батьки та педагоги. Після вітальних слів директора закладу Олександра Геревича, всі присутні прощедрували новорічно-різдвяну щедрівку ⹂Добрий вечір, тобі пане господарюˮ.

Святкова новорічна програма заходу була насичена, різноманітна, цікава і захоплююча. А це і новорічна сценка ⹂Щедрівкаˮ у виконанні вихованців гуртка ⹂Юні квітникарі” і новорічні вірші та щедрівки, підготовлені талановитими юннатами екоцентру і розважальні конкурси, в яких діти із захопленням брали участь.

У конкурсі ⹂Сніговикˮ діти показали спритність та майстерність. Вони вміло продемонстрували те, як з матеріалів, якими користуємось щоденно, можна зробити веселу атмосферу як на святі, так і вдома з рідними людьми та друзями.

Приємною несподіванкою для учасників заходу став візит ⹂справжньоїˮ чарівниці, яка з допомогою своїх магічних сил передбачила події, які відбуватимуться в наступному році.

Не обійшлося свято без Діда Мороза та Снігурки, які привітали всіх присутніх в залі з Новим Роком, запалили вогники на святковій ялиночці та подарували смачні подарунки всім діткам.

Після завершення заходу для діток організована святкова дискотека.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар