МІЖНАРОДНИЙ СИМПОЗІУМ “ОСВІТА І ЗДОРОВ’Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


МІЖНАРОДНИЙ СИМПОЗІУМ “ОСВІТА І ЗДОРОВ’Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ”

Завантажити (2_31_01_2016.pdf, 488KB)

Основні напрями роботи симпозіуму:

1. Філософія та методологія здоров’язбережувальних освітніх технологій.

2. Стан та навчально-методичне забезпечення підготовки вчителя основ здоров’я.

3. Навчання здоров’ю в учбових закладах України та інших країн світу.

4. Шкільна служба здоров’я як основа становлення в Україні шкіл дружніх до дитини. Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального освітнього середовища в навчальному закладі (досвід діяльності шкіл, що входять до Всеукраїнської мережі «Школа сприяння здоров’ю» та «Школа сталого розвитку»).

5. Діяльність вчителя початкової школи та вихователя дошкільного навчального закладу з формування здоров’я підростаючого покоління.

6. Сучасні технології формування особистості фахівця з основ здоров’я та фізичного виховання. Особливості методики навчання дисциплін здоров’я- та життязбережувальної спрямованості в сучасній вищій школі.

7. Шкільна психологічна служба і психічне здоров’я суб’єктів навчальної діяльності.

8. Медичне обслуговування суб’єктів навчально-виховного процесу: досвід та перспективи розвитку в сучасних умовах. Медичний та психолого-педагогічний супровід у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах в умовах інклюзивної освіти.

9. Медико-біологічна та валео-екологогічна складова професійної компетентності вчителя.

10. Культура здоров’я особистості як стратегія здоров’язбережувальної та екологобезпечної поведінки.

11. Проект «Вчимося жити разом» – проблема адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків із зон військових конфліктів.

12. Новітні валеологічні технології діагностики, формування, збереження, розвитку і корекції індивідуального здоров’я.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар