Підсумки обласної інтернет-вікторини «Знай, люби, бережи» (юний екоерудит) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 14-16 лютого 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 16-23 роки) (дистанційно) *** до 17 лютого 2024 року - триває реєстрація участі у Всеукраїнському семінарі-практикумі («Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (заочно) *** 19 – 21 лютого 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників (онлайн) *** 27 лютого - 01 березня 2024 року - фінал науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» (очно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 01 березня 2024 року - зареєструватись та надіслати конкурсну роботу на Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (заочно) *** 05-07 березня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024» (заочно) *** 13-15 березня 2024 року - фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2024» та ХV національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024» (змішаний формат) *** до 31 березня - прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Кролик» (заочно) *** до 1 квітня 2024 року - прийом робіт на Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини» (заочно) *** до 1 квітня 2024 року - прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Підсумки обласної інтернет-вікторини «Знай, люби, бережи» (юний екоерудит)

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр у січні проводив відкриту обласну інтернет-вікторину «Знай, люби, бережи» (юний екоерудит) на сайті https://sites.google.com/site/donoenc/ в он-лайн режимі.

Мета вікторини – це формування екологічної грамотності та культури дітей та молоді області. Відповіді приймалися особисті або групові.

Учасникам треба було знайти правильні рішення в п’яти блоках різнорівневих завдань.

У вікторині взяли участь вихованці позашкільних, учні загальноосвітніх закладів, ліцеїв, гімназій, профтехучилищ, коледжів з різних міст та районів Донецької області: м. Краматорська, Слов’янська, Артемівська, Дзержинська, Красного Лиману, Добропілля, Красноармійська, Першотравневого, Волноваського, Великоновосілківського, Добропільського, Слов’янського, Костянтинівського, Красноармійського районів. Інтернет-вікторина також зацікавила молодь з Харківської та Івано-Франківської області.

Серед групових учасників – вихованці гуртків ДОЕНЦ, Красноармійської райСЮН, Великоновосілківської райСЮН, Донського ЕНЦ, і шкільні команди м. Білецьке Добропілля, смт. Рівнопіль Костянтинівського району, смт. Родинське, м. Дзержинська.

375 учнів показали свої знання у цьому конкурсі.

Серед груп найрозумнішими стали:

Назва гуртка

Навчальний заклад

Місце

секція МАН Родинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м.Красноармійська

7, 8, 10 клас; Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Красноармійська

І

Фотонатуралісти та Земля, де живем, Україною зовем

Великоновосілківський район, 5,7 клас

І

Учасники гуртка “Мистецтво нашого народу”

Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні 4 класу

ІІІ

ЮНЕК

Зорянська СШ с. Зоря Костянтинівського району

ІІ

Гурток “Юні охоронці природи”

Великоновосілківська районна станція юних натуралістів

ІІ

Гурток “Юні охоронці природи”

Великоновосілківська районна станція юних натуралістів

ІІ

Вихованці гуртка “Юні знавці лікарських рослин” Великоновосілківська районна станція юних натуралістів, керівник Пічахчі Ольга Федорівна

Великоновосілківська районна станція юних натуралістів, смт Велика Новосілка

ІІІ

екогурток “Чарівники природи”

ЗОШ №5 м. Дзержинськ 6-8класи

ІІІ

Гурток “Юний біолог”,кер.гуртка Шульгіна В.О.

Донський еколого-натуралістичний центр

І

Команда Едельвейс

Збірна команда Білицької ЗОШ І-ІІІст№9 м.Добропілля

ІІІ

гурток «Юні друзі природи»

Рівнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 2016 р.

ІІ

Команда Портовської ЗОШ

Першотравневий район

І

Серед учнів, які брали участь особисто:

з/п

П.І.Б. учасника або назва групи

Навчальний заклад та населений пункт учасника або групи

Зайняте місце

1

Брага Дар’я Сергіївна

Старомлинівська ЗОШ І-ІІІст.№2, 11 клас

I

2

Овчаренко Полина Юріївна

Краматорська ЗОШ 1-3 ступенів №25, 9-б клас

I

3

Панкрашова Стелла Михайлівна

Старомлинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківського району Донецької області, 11 клас

I

4

Раков Андрій Юрійович

Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

I

5

Лещенко С. О.

6-В клас, ЗОШ №4, Донецька обл., м. Красний Лиман

I

6

Криволап Поліна

Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

III

7

Папазова Єлізавета Сергіївна

ДОЕНЦ, смт. Велика Новосілка, гурток “Юні друзі природи”

I

8

Білогуров Андрій Олександрович

смт Велика Новосілка,гурток ДОЕНЦ “Юні друзі природи”

I

9

Притула Ірина В’ячеславівна

смт Велика Новосілка,гурток ДОЕНЦ “Юні друзі природи”

I

10

Філоненко Анастасія

11 фізико-математичний клас Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради

II

11

Гурток “Юні охоронці природи”

Великоновосілківська районна станція юних натуралістів

I

12

Ченцова Альона Олександрівна

Великоновосілківської гімназії з загальноосвітньою школою 1 ступеня, 7-А клас

II

13

Яремчук Марія Олегівна

Великоновосілківська районна станція юнатів, 7 клас

II

14

Єрмак Аліна Романівна

Великоновосілківська гімназія з Зош I ступеня, 8 клас

II

15

Тютюнник Андрій Ігорович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Дзержинської міської ради

II

16

Єрьомічева Діана Ігорівна

Навчально-виховний комплекс “Художньо – естетична гімназія загальноосвітня школа І ступеня” Дзержинської міської ради 11 клас ,

II

17

Дмитренко Марина Костятинiвна

11 кл

III

18

Шапорда Александр Николаевич

НВК “Школа-гимназия” , г. Дзержинск , 9 класс

III

19

Шульга Микита Романович

НВК Школа-гімназія, 11 клас

III

20

Дріга Станіслав Сергійович

НВК “Школа-гімназія” №1, 11 клас

III

21

Старущенко Анна Геннадиевна

Навчально- виховний комплекс,”Художньо- естетична гімназія”загальноосвітня школа І ступеня Дзержинської міської ради

II

22

Лилия Арап

Великоновосілківська гімназія із загальноосвітньою школою І ст.

II

23

Алехин Павел Владимирович

Дзержинск, НВК “Школа-гимназия”, 11 класс

III

24

Савін Богдан Павлович

7 клас ЗОШ І – ІІ ступенів № 21 м.Дзержинськ

II

25

Азовцева Дар’я Дмитрiвна

НВК “Школа-гімназія” м. Дзержинськ

II

26

Чуйков Ярослав Ігорович

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 12 Дзержинської міської ради Донецької області, 7 клас

II

27

Лагер Анастасия Евгеньевна

ОШ 1-3 ступеней № 7; 8 класс, Дзержинськ

III

28

Аверьянов Александр

Ялтинская ОШ №1 c.Ялта Першотравневый район

II

29

Вайтов Антон Олександрович

Слов’янськ

II

30

Красозова Анастасія Віталіївна

смт.Мангуш Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 10 клас

II

31

Бібко Павло Романович

школа-гімназія , Дзержинськ

II

32

Дервіш Олена Павлівна

Великоновосілківська районна стація юннатів

III

33

Чуприна Ангеліна Олегівна

“Юні охоронці природи”, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ I ступеня 6 клас

II

34

Арап Лілія Андріївна

Великоновосілківська гімназія з ЗОШ I ступеня7 клас

II

35

Черковська Анна Олегiвна

Навчально виховний комплекс ” Школа- гiмназiя”

II

36

Ганич Олена Олегівна

Комунальний заклад охорони здоров’я Ізюмський медичний коледж

I

37

Гурьєвська Ангеліна Євгеніївна

Красноармійський навчально-виховний комплекс міста Красноармійська

I

39

Демченко Роман Сергійович

Загальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 7 місто Дзержинськ 11 клас

III

40

Жидких Дмитро

гурток “Юні зоологи”Донське

I

41

Циплаков Сергій Олегович

Красноармійський Навчально-виховний Комплекс 8-А

I

42

Андрющенко Світлана Олегівна

Донецька область, Першотравневий район, село Комишувате, Комишуватська загальноосвітня школа, учениця 11 класу.

I

43

Свіженко Ольга Борисівна

Ялтинська ЗОШ, смт Ялта

I

44

Савенков Ілля

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Дзержинської міської ради 8 клас

I

45

Філенко Анна Андріївна

Красноармійський навчально-виховний комплекс міста Красноармійська

I

46

Чура Аліна Станіславівна

Красноармійський навчально – виховний комплекс, 8 – Б клас, 2016 рік

I

47

Степаненко Володимир Володимирович

Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, Велика Новосілка

II

48

Гончарова Катерина, Ульянова Аліна

Краснолиманський міський Центр позашкільної роботи, гурток “Юні друзі природи”

I

49

Гайнанова Альона Сергiївна

школа №15 мiста Часiв Яра

III

50

Носата Марія

Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Артемівської міської ради Донецької області

I

51

Бардаш Л.С.

Краматорська ЗОШ №10

I

52

Хараман Ольга Валеріївна

гімназія пгт. Велика Новосілка

II

53

Бєсєдіна Катерина Вікторівна

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15

I

54

Тріндафілова Світлана Володимирівна

с.Комишувате 11 клас

II

55

Петрова Ксенія Володимирівна

Часовоярська загальноосвітня школа №15 ,Часів Яр.11 клас

I

56

Мануилова Наталья Витальевна

Ялтинская ОШ №2

I

57

Гелих Анастасія Олексіївна

НВК”Школа-гімназія”

II

58

Кульчицький Єгор Геннадійович

Прикарпатський ВСЛІ 11-Б

II

59

Анісімова Варвара Володимирівна

Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15

I

60

Скред Ельвіра

Портовська ЗОШ 9 клас

I

61

Нікітенко Ева

Краматорська ЗОШ 16, 6-В клас

I

62

Конопля Орина Ігорівна

Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

I

63

Савенков Ілля

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Дзержинської міської ради 8 клас

I

64

Наумова Вікторія Юріївна

Новоекономічна загальноосвітня школа 1-3 ступенів Красноармійської райради, Донецької області, 8а клас

III

65

Лемзякова Дар’я Сергіївна

Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

I

Всі переможці будуть нагороджені грамотами ДОЕНЦ.

Поздоровляємо та чекаємо на інших масових заходах Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар