Майстер-клас із виготовлення весняних композицій напередодні Великодніх свят | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Майстер-клас із виготовлення весняних композицій напередодні Великодніх свят

18 квітня в екоцентрі проведено цікавий майстер-клас. Юннати і діти переселенці виготовляли весняні композиції: вазочку в техніці декупаж і чудові весняні квіти із цукерок.

Техніка декупаж полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів (в нашому випадку – серветок) та наклеюванні їх на поверхню предметів. Для виготовлення своїх вазочок діти використовували скляні пляшечки і серветки на великодню тематику. Кожен учасник обрав візерунок до душі і прикрасив ним майбутній виріб.

Гармонійним доповненням до вази стали квіти із цукерок, які юні умільці виготовили, використавши цукерки, креповий папір і шпажки. Оскільки за вікном квітень, то і квіточки робили весняні – шафрани, тюльпани і казкові різноколірні, які виконують найпотаємніші бажання!

Ми переконані, що чудові, виготовлені з любов’ю композиції прикрасять Великодній стіл наших маленьких господинь і господарів!

Захід проведено у рамках співпраці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру (ЗОЕНЦ) з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Ольга Величканич, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ; Ганна Андрусь, керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар