«Юні дослідники» попереду всіх | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти (змішаний формат) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** 22 - 24 жовтня 2024 року - Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів «Виставковий павільйон НЕНЦ» (дистанційно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно)


«Юні дослідники» попереду всіх

Кожна дитина в якійсь мірі геній і кожен геній в якійсь мірі дитина
Артур Шопенгауер

Насправді всі люди люблять вчитися. Якщо подивитися на дітей, вони народжуються допитливими та постійно чогось вчаться, щось роздивляються, розбирають, ставлять безліч питань — активно пізнають світ. «Я пізнаю світ» — найчастіша причина виникнення запитань. Для дитини все, що навколо, відбувається уперше. Саме тому вона і запитує, звідки береться вітер, чому блакитне небо, сіль солона і що таке бурулька. А крім цього ще стільки всього нового: відчуття, звуки, запахи, смаки, явища природи — усе це розбурхує уяву, сприйняття дитини і змушує ставити запитання, досліджувати. Саме тому, щоб задовільнити прагнення дітей до дослідництва і підтримати їх у такий тяжкий для раїни час, 28 квітня 2022 року комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведено в режимі онлайн обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком від 9-11 років.

Щорічно захід проводиться з метою  пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної і дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвиток та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень, а також відбір учасників на фінальний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства „Юний дослідник”.

Конкурс проводився за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».

Оцінювало роботи дітей компетентне журі у складі науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, працівників Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогів обласних та міських закладів освіти. Журі відмітило цікаві роботи з актуальною тематикою і вдало підібраним об′єктом дослідження, бажання дітей вивчати навколишній світ, звичаї свого народу, умови здорового способу життя, вчитись експериментувати та займатися практичними справами.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» ще раз підтвердив, що Буковинський край багатий на здібних, талановитих та обдарованих дітей, в яких попереду ще багато років навчання, нових досліджень і перемог.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за любов до природи, науки, завзятість, наполегливість, віру у себе і бажаємо подальших успіхів і натхненних перемог!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • rp888
  • betseru
  • scatter hitam
  • rp888
  • rp8888
  • 77rabbit
  • rp888
  • rp888 slot