Відбувся Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

9 – 11 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Національної академії наук України, Державної служби інтелектуальної власності України, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» пройшов Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. До участі у конкурсі були запрошені 59 молодих раціоналізаторів і винахідників віком від 16 до 23 років. Проекти оцінювались в десяти категоріях: «екологічно безпечні технології та прикладна екологія», «медицина та охорона здоров’я», «психологія», «біологія», «хімія», «сільськогосподарське дослідництво та винахідництво», «ресурси енергозбереження», «фізика», «інженерні науки» і «науки про Землю».

Компетентне журі розподілило призові місця таким чином: І місце – 12 проектів, ІІ місце – 10, ІІІ місце – 13, IV місце (заохочувальне) – 7. Кращі учасники конкурсу отримали почесні кубки від Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», а також цінні призи від ТОВ «Технології відновлених ресурсів» і Президіуму Національної академії наук України. Від Національного еколого-натуралістичного центру всі учасники змагання отримали сувенірні офісні набори.

Держава служба інтелектуальної власності України надала можливість кращим конкурсним проектам взяти участь у загальнодержавній виставці винахідників і раціоналізаторів, яка відбудеться у квітні 2016 року. Право представляти власні розробки на цій виставці отримали:

1) Ситнікова Олена Володимирівна, ІІІ курс, комунальний вищий навчальний заклад І рівня «Кременчуцький медичний коледж» ім. В.І. Литвиненка» Полтавської обласної ради з проектом: «Апарат для виправлення аномалій окремих зубів в дорослому віці».

2) Чередниченко Максим Валерійович, 9 клас, гурток «Юний радіоаматор» Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва Волинської області з проектом: «Діюча модель імпульсного металошукача ВМ 8042».

3) Безмен Андрій Іванович, 10 клас, комунальна установа «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка» Сумської міської ради Сумської області з проектом: «Високоекономічний термосифонний кондиціонер «СheapСold».

4) Борзенков Роман Сергійович, 11 клас, дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари Київської області з проектом: «Вплив умов синтезу на формування стоматологічних керамік на основі ZrO2».

5) Бутенко Євген Сергійович, 10 клас, СЗОШ № 9 м. Київ з проектом: «Спосіб візуалізації та оцінки проліферативної активності клітин лінії К562 за допомогою флуоресцентних карбонових наноточок».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Відбувся Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму”

  1. Анастасія сказав:

    Добро дня! Скажіть будь ласка, де можна буде знайти фото з “Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму”.

Залишити коментар