![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/Поланд.jpg)
Команда старшокласників з м. Одеси, у складі чотирьох учнів Одеського НВК № 49, вихованців творчого учнівського об’єднання “Біоніка та ІТ” Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання (Калюжний Григорій, Мельніков Андрій, Теслюк Владислав, Мельніков Станіслав), з проєктом “Scouting behaviour of Bionic Robotic Searcher: from math modelling to numerical experiment” (керівник проєкту: Чепок Андрій Олегович, ст. викл. каф. ІПЗ Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ), керівник творчого учнівського об’єднання вищого рівня “Біоніка та ІТ” Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання) виборола І місце в конкурсі Математичного експерименту (Konkurs na Eksperyment Matematyczny 2022) для старшокласників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і гімназій, в категорії «Uczniowie szkół średnich» (“Старшокласники”).
Цей конкурс відбувся вдруге і був організований Центром креативного навчання математики (факультет Математики університету в Білостоку, Польща).
Нагадаємо що вихованці ТУО “Біоніка та ІТ” з даною авторською розробкою здобули І місце в категорії «Комп’ютерні науки та штучний інтелект» Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму для вікової категорії 12-15 років 2022 року.