МИ ВДОМА! МИ В УКРАЇНІ! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


МИ ВДОМА! МИ В УКРАЇНІ!

Педагоги Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді долучилися до швейцарсько-українського проєкту ,,DecideSummerClubs” під гаслом ,,Ми вдома! Ми в Україні!”, організатором якого в Полтаві став Науковий ліцей № 3. До участі у літньому таборі було залучено понад 100 дітей – учні міських шкіл та внутрішньо переміщені діти. Працював табір два тижні – з 18 до 29 липня.

У рамках проєкту працівники обласного еколого-натуралістичного центру проводили для дітей заходи, спрямовані на зміцнення їхньої громадянської позиції, патріотичного духу та отримання нових знань про природу та навколишнє середовище. Це інтелектуально-пізнавальна гра ,,Мова – серце нації”, еколого-патріотичний квест ,,Знавці рідного краю” та національно-патріотичний тренінг ,,Ми діти твої, Україно!”, присвячений Дню Української Державності. Діти з радістю долучалися до участі в організованих активностях – відповідали на питання, фантазували, створювали плакати, дізналися більше про українську народну творчість. Адже літній відпочинок по-справжньому корисний тоді, коли проведений не тільки весело, а й з користю!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар