День Державності України відзначили в Закарпатському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


День Державності України відзначили в Закарпатському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді

28 липня 2022 р. юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді вперше відзначили День Української Державності. Захід розпочався гімном України, та вшануванням пам’яті за героями, героїнями України, які загинули за нашу державність хвилиною мовчання.

Директор екоцентру, Олександр Васильович Геревич, привітав юннатів та наголосив про важливість даного свята у теперішній воєнний час. На сьогодні це актуально, як ніколи, бо йде війна на наших Українських землях, з Росією, і ми боремося за свою Державу.

Україна не народилася 24 серпня 1991 року – це її відродження. Дане свято підкреслює, що Україні понад 1000-чі років. Діти ознайомилися з етапами становлення Української Держави, символами держави, переглянувши навчальну презентацію «28 липня День Державності України». Юннати  підготували сторінку української поезії до свята. Декламували  вірші Олександра Олеся, Володимира Сосюри та сучасних поетів України.

Діти працювали над плакатами-стіннівками. Зробили фото на пам’ять про перше відзначення Дня Державності України. На завершення заходу, відбулася екскурсія до пам’ятника українського релігійного, культурного, політичного діяча Августина Волошина. Юннати ознайомилися з біографією першого президента Карпатської України.  А. Волошин у 1938-1939 був прем’єр-міністром автономного уряду Карпатської України, в 1939 став президентом. 15 березня 2002 року Президент України Леонід Кучма підписав указ про надання Авґустину Волошину посмертно звання «Герой України» з врученням ордену Держави.

Біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, що встановлений на площі біля обласної державної адміністрації,  юннати зачитали «Заповіт».  Маємо надію, що після цього заходу наші діти будуть розуміти етапи становлення Української Держави, любити її та захищати від ворогів.

Керівниця гуртків  ЗОЕНЦ  Андрусь Г.М.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар