В НЕНЦ закладено «Сад божественних пісень» до 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


В НЕНЦ закладено «Сад божественних пісень» до 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Українським науково-дослідним інститутом садівництва Національної академії аграрних наук України з 10 по 12 жовтня ц.р. провів Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад», присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди.

До участі в заході були запрошені команди творчих учнівських об’єднань садівничого профілю закладів загальної середньої та позашкільної освіти областей та міста Києва. Зважаючи на ситуацію в Україні, захід був проведений в дистанційному форматі. В рамках фестивалю юні садівники презентували відеозахист науково-дослідницьких робіт у галузі садівництва.

Організаторами фестивалю підготовлена збірка на допомогу керівнику гуртка та юним садівникам «Юннатівський атлас сортів плодових культур».

12 жовтня в дендропарку «Юннатський» НЕНЦ був закладений «Сад божественних пісень», присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди.

Підсумки фестивалю будуть розміщені на сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua/.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар