На Дніпропетровщині проведено ІІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


На Дніпропетровщині проведено ІІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

06 жовтня 2022 року для вихованців гуртків комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Юрій ПЕДАН) (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) був проведений ІІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. У зв’язку з дією на території України воєнного стану захід проводився дистанційно, в режимі онлайн, через платформу Zoom.

Керівник гуртка, Анастасія Рахуба, підготувала для вихованців цікаву презентацію про те, як людина використовує тварин у власних інтересах, поговорили про мисливство та розведення тварин у неволі, умови утримання домашніх тварин та відповідальність кожного за життя, здоров’я та комфортні умови існування улюбленця.

Презентацію можна переглянути за посиланням: https://mail.google.com/mail/u/0/?tab=wm#inbox?projector=1

Також запропоновано до перегляду відео, які демонструють життя безпритульних та домашніх тварин, та важливу роль людини в ньому:

https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials/one/25

https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials/one/26
Метою заходу було привернення увагу до прав тварин та їх добробуту.

Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності , але і виховує одні з головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність і альтруїзм. Саме ці якості відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.

Зважаючи на складні часи для нашої країни та виклики, які поставила перед українцями війна, ми вважаємо, що зараз нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції.

Інформація щодо проведення заходу розміщена на сайті КЗО “ОЕНЦДУМ”:

https://docs.google.com/document/d/1qfO4g1E6fPuiAmgx_NqBAYPO3-Lioboo/edit?usp=sharing&ouid=111336315906906083696&rtpof=true&sd=true

у групі КЗО “ОЕНЦДУМ” в Facebook

https://www.facebook.com/groups/233955728003987/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=661290731937149

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар