За гуманне ставлення до тварин | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


За гуманне ставлення до тварин

Нещодавно у соцмережах появилась інформація, що сколихнула весь світ. Світлина, на якій пес загиблої родини на кличку Крим непохитно сидів на купах цегли і бетону. Як справедливо відмітила поетеса Галина Момот:

Він на руїні, як людина плакав…

Колишній рідний дім охороняв…

З великим серцем, вірний друг…

Собака

Горе людини, як своє прийняв.

У час війни, час великого болю і страждань, нам так важливо вміти виявляти один до одного знаки поваги і любові. Ці почуття знайшли своє відображення під час проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, що проходив у період 3-7 жовтня 2022 року.

Керівники гуртків Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, заклади освіти Тернопільської громади, на базі яких працюють педагоги, провели багато цікавих та змістовних заходів, що піднімали питання захисту братів наших менших. Цікаві виставки дрібних тварин та співучих птахів, вікторини та віртуальні подорожі стали для вихованців гуртків, школярів справжніми уроками доброти.

Міжнародні уроки доброти в котрий раз привернули увагу людини до прав тварин та їх доброту. Особливо актуальним це стало в час воєнних дій в Україні, адже тварини не менше ніж людина, відчувають жорстокість агресора, його невігластво та дикунство.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар