«Український патріотичний смайл» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


«Український патріотичний смайл»

З 24.08.2022 р. до 14.10.2022 р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України до Дня українського козацтва та Дня захисника України ініціював проведення бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу, з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті, належного вшанування подвигу наших захисників.

У бліц-конкурсі брали участь учнівська молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студенти закладів середньої спеціальної і вищої освіти. На розгляд журі було представлено понад 1500 смайлів від конкурсантів з різних областей України.

6 грудня 2022 р. до Дня Збройних сил України відбулася віртуальна виставка українського патріотичного смайлу.

Роботи переможців бліц-конкурсу українського патріотичного смайлу будуть розміщені в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток» і на сайті НЕНЦ.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар